M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1763: Ola przyzna się, że jest morderczynią! Mąż Darek zabierze jej córkę Gabrysię - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-12-04 20:43

Co się stanie z Olą (Justyna Karłowska) w 1763 odcinku "M jak miłość" po tym jak otruła i podpaliła Jagodę (Katarzyna Kołeczek)? Uciekła z Grabiny, by nikt jej nie podejrzewał o zbrodnię i teraz będzie się ukrywała w Warszawie u męża, Darka Mikołajewicza (Paweł Paprocki). Tylko jemu Ola przyzna się, że zabiła Jagodę. Będzie bowiem pewna, że żona Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) zginęła w pożarze! Co w tej sytuacji zrobi Darek? Zadzwoni na policję i wyda chorą psychicznie żonę! A co się stanie z Gabrysią? Mąż Oli, który nie jest ojcem 3-latki, zabierze jej córkę. Sprawdź szczegóły jak do tego dojdzie, zobacz ZWIASTUN i ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1763 - poniedziałek, 4.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Czy Ola w 1763 odcinku "M jak miłość" zostanie aresztowana i poniesie karę za to, co zrobiła Jagodzie? To nie wyjaśni się od razu, bo kiedy pożar w domu Tadeusza w Grabinie wybuchnie na całego, wszyscy skupią się na ratowaniu Jagody! Ciężką poparzoną, ranną żonę uratuje Tadeusz, który od razu pojedzie z nią karetką do szpitala w Gródku. W tym czasie policjanci rozpoczną śledztwo, słusznie podejrzewając, że pożar nie był nieszczęśliwym wypadkiem, ale podpaleniem. Dla Tadeusza stanie się jasne, że Jagodę chciał zabić Ola, że to ona podłożyła ogień w domu. Ale policji nie uda się znaleźć psychopatki.

Mąż Oli zadzwoni na policję i doniesie na psychopatkę

W tym czasie Ola z córką Gabrysią w 1763 odcinku "M jak miłość" będą już w Warszawie u Darka. Widzowie nie zobaczą jednak scen z Olą na ekranie. Z relacji jej męża będzie wynikało, że po otruciu Jagody i podpaleniu domu Tadeusza dopadną ją jednak wyrzuty sumienia. Darek zadzwoni na policję w Lipnicy i zgłosi, czego dowiedział się od żony. Wyda Olę, nie pomoże jej w ucieczce z Polski do Hiszpanii, gdzie mieli razem wyjechać, by zacząć nowe życie. - Moje nazwisko Dariusz Mikołajewicz. Chodzi o moją żonę. Przyznała mi się, to znaczy powiedziała, że... O Boże... Ona chyba kogoś zabiła...

Ola w 1763 odcinku "M jak miłość" nadal pozostanie bezkarna. Mimo że ojciec Jagody, Staszek Popławski, obieca Tadeuszowi, że znajdzie nieobliczalną kobietę, która chciała zabić najbliższą im osobę. Komendant policji w Lipnicy będzie w stałym kontakcie z prokuratorem. Pozna też kolejne wyniki badań Jagody, tym razem toksykologiczne, które będą wskazywały, że Jagoda w chwili wybuchu pożaru była nieprzytomna, pod wpływem silnych leków nasennych. Staszek uzna, że to też sprawka Oli.

Co będzie z córką Oli po jej aresztowaniu?

Dopiero telefon od męża Oli w 1763 odcinku "M jak miłość" będzie przełomem w poszukiwaniach psychopatki. Dzięki Darkowi nie tylko policja, ale przede wszystkim Staszek wkrótce ją dopadną. Co w tej sytuacji będzie z Gabrysią? Córką Oli zajmie się Darek, który co prawda nie jest ojcem 3-letniej dziewczynki, ale uznał ją za własne dziecko.

M jak miłość odcinek 1763 ZWIASTUN. Jagoda umrze po pożarze? Mąż Oli doniesie na nią policji!
Listen on Spreaker.
Najnowsze