M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1760. Szymek zobaczy jak Radek traktuje Izę. Nie będzie chciał nawet się do niego zbliżyć - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-11-22 21:16

W 1760 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) zaczai się na Izę (Adriana Kalska) i Radka (Philippe Tłokiński) przed "rodzinnym" wyjazdem nad morze i na własne oczy zobaczy co się dzieje między matką, a jej kochankiem, jak naprawdę wyglądają ich relacje! Syn Marcina (Mikołaj Roznerski) nie przestanie nienawidzić Radka za to, że zniszczył ich rodzinę, a teraz będzie musiał znosić jego obecność na długim wakacjach. I patrzeć jak Iza pozwala Radkowi na wszystko! Nic dziwnego, że 9-latek w 1760 odcinku "M jak miłość" wybuchnie złością, gdy Iza powie mu, że co będą robić podczas pierwszych wakacji, w których Radek zastąpi im ojca!

"M jak miłość" odcinek 1760 - wtorek, 21.11.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Radek w 1760 odcinku "M jak miłość" zaczną wielkie pakowanie przed wyjazdem na wakacje nad morze z dziećmi! Niespełna miesiąc po rozwodzie Chodakowskich, z którym Szymek i Maja (Laura Jankowska) wciąż się jeszcze nie pogodzili, szczęśliwi kochankowie postanowią wyruszyć na długi urlop nad Bałtyk, żeby dzieci przyzwyczaiły się do tego jak teraz będzie wyglądała ich rodzina. Miejsce Marcina zajmie Radek i to z nim latem będą spędzać więcej czasu niż z własnym ojcem!

O ile z Mają pójdzie im nawet łatwo, to Szymek w 1760 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie się buntował przeciwko kochankowi matki. W oczach 9-latka Radek jest przecież mężczyzną, który zniszczył ich rodzinę, który odebrał tacie mamę. Niestety decyzją rodziców Szymek i Maja będą musieli jechać na 3-tygodniowe wakacje z Izą i Radkiem, zaakceptować nieodwracalne zmiany, jakie zaszły w ich życiu.

Podejrzliwy Szymek w 1760 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie przypatrywał się Radkowi z rezerwą, czekając na moment, w którym kochanek matki sprowokuje jakąś awanturę, podniesie głos na niego albo na Maję. Wtedy będzie miał argument, żeby donieść na niego Marcinowi. Nic takiego się nie stanie. Wręcz przeciwnie, bo Radek będzie odgrywał przed Izą rolę czułego, wyrozumiałego partnera, który dobro dzieci stawia na pierwszym miejscu. Nawet podczas pakowania licznych zabawek Szymka i Mai.

- Dobra, spakuj siebie i dzieci. Najwyżej dam wam jeszcze jakąś dużą torbę, a mnie wystarczy plecak - zapewni Izę, która w 1760 odcinku "M jak miłość" spojrzy na niego z jeszcze większym uwielbieniem. - Na pewno? Będziesz chodził w jednym i tym samym? - uśmiechnie się i nagle zauważy Szymka, który będzie im się przyglądał z ukrycia.

- Szymek... Widziałam cię. Chodź tu do nas. Kochanie, a tym przygotujesz i przyniesiesz swoje rzeczy, które chcesz zabrać na wakacje?

- Biorę tylko swojego laptopa! - Szymek pośle Radkowi lodowate spojrzenie, bo w 1760 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał ochoty na wyjazd z nim i matką na wakacje. Iza postanowi jednak przekonać syna, że sporo straci jak nie będzie chciał wziąć udziału w atrakcjach, które dla dzieci zaplanowała z Radkiem.  - Nad morze? Bez sensu! Przecież nie będziesz siedział w pokoju i grał na komputerze?! Będziemy chodzić na plażę, na spacery, będziemy grać w piłkę!

- To sobie grajcie! - krzyknie 9-latek i tym samym w 1760 odcinku "M jak miłość" da matce i jej kochankowi wyraźnie do zrozumienia, że nie chce z nimi nigdzie jechać. Iza spróbuje Szymka zatrzymać, ale Radek ją powstrzyma. - Zostaw go! Nic na siłę... - poradzi ukochanej, świadomy tego, że dla syna Marcina jeszcze długo będzie wrogiem numer jeden.

M jak miłość odcinek 1760 ZWIASTUN. Kama wyśmieje Izę! Olek odkryje co Marcin czuje do Ani
Świąteczny odcinek M jak miłość. Na Wigilii u Zduńskich zabraknie najważniejszych osób
Listen on Spreaker.
Najnowsze