M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1760: Iza wyżyje się na Kamie! Obrazi ją na całego przy kochanku Radku - ZDJĘCIA

2023-11-20 21:25

Rozwścieczona Iza (Adriana Kalska) nie zniesie Kamy (Michalina Sosna) i jej pewności siebie. W 1760 odcinku "M jak miłość" spotkanie kochanki Marcina (Mikołaj Roznerski) z byłą żoną okaże się wręcz katastrofą. Urażona Iza nie przestanie myśleć o nowej dziewczynie detektywa, bo tancerka właśnie tak się przedstawi. W 1760 odcinku "M jak miłość" Iza pokaże swoją wściekłość i obgada Kamę od góry do dołu w niewybrednych słowach. Radek (Philippe Tłokiński) chyba nie znał ukochanej od tak zadziornej strony.

"M jak miłość" odcinek 1760 - wtorek, 21.11.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1760 odcinku "M jak miłość" Iza skonfrontuje się z Kamą, którą zastanie w mieszkaniu Chodakowskiego, zresztą pod jego nieobecność. Tancerka nie powstrzyma się od kilku komentarzy, które rozjuszą Izę i widać będzie, że kobieta jest po prostu zazdrosna. W końcu ktoś inny zajął jej miejsce u boku detektywa i mocno rozgościł się w mieszkaniu, które kiedyś było ich wspólne. Afera kobiet rozpocznie się od tematu kluczy, bo tancerka zasugeruje, że Iza powinna zwrócić je Marcinowi, skoro nie są już razem. 

- (...) No wiesz, ty masz swoje życie, swojego faceta, ja ma swojego! Może to ja powinnam mieć klucze do jego mieszkania... Zresztą jakoś niebawem się tu wprowadzam - skłamie Kama, bo przecież tak naprawdę nie uzgadniała z Chodakowskim tematu wspólnego mieszkania. Iza się jednak o tym nie dowie.

- Marcin jakoś o tym nie wspominał... - uzna zbita z tropu Iza.

- Ojej, daj spokój... A powinien? Przecież jesteście po rozwodzie! (...) - bezczelnie przypomni Kama.

Iza obgada Kamę przy Radku i nawet on się zdziwi! 

Kiedy w 1760 odcinku "M jak miłość" Iza zasiądzie do kolacji z Radkiem, ten od razu zauważy, że coś jest nie tak, a ukochana dziwnie się zachowuje. Iza nie przewidzi, że właśnie tego wieczora, mężczyzna chciał poprosić ją o rękę.

- Coś się stało? - zapyta dziennikarz. 

- Nie, czemu? - skłamie Iza w 1760 odcinku "M jak miłość".

- Mam takie wrażenie... - powie podejrzliwie Radek, ale nagle Iza zmieni zdanie i postanowi dać upust emocjom. 

- Znaczy tak, męczy mnie coś... Nie mogę zaakceptować faktu, że od teraz moim dzieciom będzie matkować jakaś striptizerka! Mówiłam ci, że Marcin ma nową dziewczynę? Powiedziała, że się do niego przeprowadza, Marcin zaprzecza... Ja spytałam się go, ale on oczywiście nie ma odwagi, żeby się przyznać! No i jakaś tancerka erotyczna będzie się zajmować moimi dziećmi! - Iza zrówna Kamę z ziemią, obgada ją za plecami i nie zostawi na niej suchej nitki! Radek aż otworzy oczy ze zdziwienia, że kobieta aż tak angażuje się w sprawy byłego męża. 

M jak miłość. Nowy romans na Deszczowej! Wiesiek weźmie się za Marysię, a starsza sąsiadka za Piotrka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze