M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1745: Zbyszek Filarski w ostatnich scenach. Nie będzie mógł się poruszać - ZDJĘCIA

W 1745 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostatnie sceny z udziałem Zbyszka Filarskiego (śp. Andrzej Precigs). Ojciec Kingi (Katarzyna Cichopek) pojawi się w domu na Deszczowej, aby wesprzeć córkę w obowiązkach domowych. Piotrek (Marcin Mroczek) po zawale będzie musiał się oszczędzać, więc wszystko będzie na głowie Zduńskiej. Niestety, Zbyszek również nie będzie w stanie jej pomóc, bo sam nie będzie mógł się ruszać! Sprawdź, co się wydarzy w 1745 odcinku "M jak miłość" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1745 - poniedziałek, 2.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1745 odcinku "M jak miłość" zobaczymy Zbyszka Filarskiego. To będą jedne z ostatnich scen z udziałem zmarłego Andrzeja Precigsa. Ojciec Kingi pojawi się w domu na Deszczowej, aby pomóc córce, ale niestety nie będzie w stanie. Zbyszek sam nie będzie mógł się poruszać i to jemu potrzebne będzie wsparcie. Jak będzie zachowywał się cierpiący z bólu ojciec Kingi? 

W 1745 odcinku "M jak miłość" zobaczymy niezwykle wzruszające sceny z udziałem Zbyszka i Kingi. Bo choć jej tata nie będzie mógł się poruszać, wysłucha jej żalów na to, jak życie jest ciężkie, przytuli i pocałuje. A taka ojcowska pomoc jest bezcenna! 

- Tata, zrobić ci śniadanie? - zapyta Kinga w 1745 odcinku "M jak miłość" po powrocie ze spaceru z psem. 

- Nie, już jadłem, jakoś się dokuśtykałem do lodówki i dałem sobie radę. Widzisz? Nie jest ze mną aż tak źle - pocieszy ojciec córkę. 

- I całe szczęście... No dobra, dzieciaki odstawione, pies wysikany, muszę jeszcze tylko skoczyć po zakupy - zacznie poranną wyliczankę Zduńska. - Jak dobrze jest chociaż na pięć minut... - Kinga przytulic się do ojca. 

I w tym momencie 1745 odcinku "M jak miłość" Zbyszek przytuli córkę, którą pocieszy ojcowskim pocałunkiem. Później Filarski zajmie się samolotem dla Miśka (Olek Bożyka), choć nadal nie będzie mógł wstać z kanapy. 

Zbyszek w 1745 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo cierpiał z bólu. Poważna kontuzja nogi nie pozwoli mu na normalne funkcjonowanie. Ale zawsze będzie miał dla rodziny uśmiech i dobre słowo. I takiego go zapamiętamy.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1750: Paweł ofiarą strzelaniny w siedlisku! Przypłaci życiem za ochronę matki Jaśka? - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Kinga będzie żyła w strachu o każdy oddech Piotrka! Już nigdy nie będzie jak dawniej
Najnowsze