M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1750: Paweł ofiarą strzelaniny w siedlisku! Przypłaci życiem za ochronę matki Jaśka? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-27 12:40

Dramatyczne sceny w 1750 odcinku "M jak miłość"! Paweł (Rafał Mroczek) zostanie wplątany w strzelaninę, do której dojdzie przez chorego, żądnego zemsty Igora (Bogusław Kudłek), ojca Jaśka (Stanisław Dusza). Mężczyzna długo znęcał się nad matką chłopaka, Dagmarą (Anna Grycewicz), która nie potrafiła od niego odejść. W 1750 odcinku "M jak miłość" Zduński znajdzie się w centrum konfliktu Igora z żoną, a chcąć obronić niewinną kobietę, sam narazi swoje życie! Zobacz ZDJĘCIA z przerażających scen w siedlisku.

"M jak miłość" odcinek 1750 - wtorek, 17.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1750 odcinku "M jak miłość" życie Pawła znajdzie się w zagrożeniu! Wszystko przez dramatyczne wydarzenia w siedlisku, gdzie pojawi się uzbrojony w pistolet ojciec Jaśka. Chłopak Basi (Gabriela Raczyńska) nie raz sygnalizował, że mężczyzna przekracza granice, nie chciał z nim mieszkać i go widzieć. Niestety matka chłopaka inaczej podeszła do sprawy i mimo przemocy psychicznej i fizycznej, nie chciała zostawiać Igora. W końcu się otrząśnie, ale będzie za późno. Agresywny i żądny zemsty mężczyzna, zagrozi swojej rodzinie i Zduńskim w 1750 odcinku "M jak miłość". Jak dojdzie do strzelaniny? Po pierwsze, Dagmara sama ucieknie z domu, bo już nie da rady wytrzymać z okrutnym Igorem. Poszuka schronienia u Franki i Pawła, którzy ukryją ją w siedlisku.

Góralka wraz z mężem i Dagmarą udadzą do siedliska, gdzie kompletnie nie przewidzą żadnych kłopotów. Do pensjonatu Magdy (Anna Mucha) wyjadą także Basia z Jaśkiem, ale nie mogą liczyć na spokój i odpoczynek. Franka i Paweł zaczną przygotowywać kolację, aż nagle za oknem zobaczą przerażającą scenę. Igor wtargnie na posesję, będzie uzbrojony w pistolet i dopadnie Dagmarę! Nie wiadomo jeszcze, jakim cudem dowie się o obecności żony w siedlisku. Złapie ją w mocnym uścisku i zakryje usta. Kiedy Paweł rzuci się na ratunek bezbronnej kobiecie, sam oberwie! Igor odepchnie Zduńskiego na ziemię, a pistolet wymierzy wprost w głowę żony! 

Paweł zginie w strzelaninie w 1750 odcinku "M jak miłość"?

Na szczęście sytuacja w 1750 odcinku "M jak miłość" zostanie opanowana. Zduński nie zginie z rąk okrutnego Igora, a Franka zajmie się roztrzęsioną Dagmarą. Nie wiadomo jeszcze, czy Igor trafi za kraty, czy raczej zbiegnie z miejsca zdarzenia. Jasiek na pewno chciałby, by ojciec został surowo ukarany za swoje czyny. I faktycznie, miejsce tak niebezpiecznych, nieobliczalnych osób jest tylko za kratami! Możliwe, że Dagmara i Jasiek pozbędą się agresora raz na zawsze. Oby dostał za swoje. 

M jak miłość po wakacjach. Franka i Paweł wyjadą do siedliska. W ukochanym zakątku Magdy nie zaznają spokoju
Listen on Spreaker.
Najnowsze