M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Kama w szpitalu u siostry pozna straszliwą diagnozę. Ania nigdy nie odzyska zdrowia - ZDJĘCIA

2023-09-21 12:09

W 1744 odcinku "M jak miłość" Kama (Michalina Sosna) odwiedzi poturbowaną siostrę Anię (Alina Szczegielniak) w szpitalu. Będzie miała ogromne wyrzuty sumienia, że nie dopilnowała tego, by dziewczyna bezpiecznie wróciła do domu. Sytuacji nie poprawi fakt, że tancerka ma na sumieniu poważny wypadek i czuje się odpowiedzialna za życie niewinnej Ani. W 1744 odcinku "M jak miłość" lekarze postawią diagnozę, która nie spodoba się pacjentce. Kama zrobi wszystko, by nie zasmucić siostry, chociaż sytuacja okaże się bardzo poważna.

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1744 odcinku "M jak miłość" Kama pójdzie w odwiedziny do Ani, która wyląduje w szpitalu po napadzie w parku. Stanie się przypadkową ofiarą, bo znajdzie się w złym miejscu i o złej porze. Marcin i Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zajmą się śledzeniem pewnego dilera, a kiedy namierzą go w parku, gdzie będzie przechodzić Ania, rzucą się w pościg za mężczyzną, który staranuje niewinną dziewczynę o kulach. Po wszystkim Chodakowski pomoże Ani, zostanie przetransportowana do szpitala, gdzie lekarze zajmą się jej zdrowiem. Detektywem targną wyrzuty sumienia, że to przez akcję jego i Jakuba doszło do niefortunnego zdarzenia. 

Kama w 1744 odcinku "M jak miłość" odwiedzi siostrę w szpitalu. Poczuje się odpowiedzialna za to, że nie dopilnowała by dziewczyna bezpiecznie doszła do koleżanki. Tym bardziej, że Ania od dawna ma problemy z poruszaniem się i na co dzień wspomaga się kulami. Wdać będzie, że siostry łączy bliska relacja, chociaż Chodakowski w 1744 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie domyśli się, że Kama i Ania są spokrewnione. - Nie jestem już małym dzieckiem, nie musisz się mną zajmować 24 godziny na dobę - przyzna Ania. 

- Dla mnie zawsze będziesz moją małą siostrą - uzna tancerka w 1744 odcinku "M jak miłość".

- I garbem na plecach, co? - rzuci Ania, ale rozmowę przerwie lekarz dziewczyny. 

Kama usłyszy straszliwą diagnozę 

Specjaliści nie będą mieli dobrych wieści dla Ani, ale Kama zrobi wszystko, by nie zamartwiać siostry. - Rehabilitacja już przynosiła jakieś efekty i teraz przez ten głupi wypadek wszystko pójdzie na marne - załamie się Ania. 

- To tylko wstępna diagnoza... Zrobią ci jeszcze jakieś dodatkowe badania - pocieszy siostrą Kama, która w 1744 odcinku "M jak miłość" dowie się, że z nogą siostry wcale nie jest najlepiej. 

- Całe moje życie to pasmo badań - niemal rozpłacze się Ania, a Kama nie da rady jej pocieszyć. Pojedzie do mieszkania po rzeczy młodszej siostry, a kiedy z powrotem wróci do placówki, zastanie Anię w jeszcze gorszym humorze. 

- Od czasów wypadku jestem dla mężczyzn niewidzialna - wyzna Ania.

- Przestań tak mówić! Jesteś młoda, śliczna, zdolna, zobaczysz, jeszcze kiedyś znajdziesz odpowiedniego faceta - uprze się tancerka. 

- Może już... - rzuci Ania, wspominając pomoc Chodakowskiego. Nie opowie jednak siostrze o Marcinie, a zapyta się raz jeszcze o diagnozę lekarską. Jej uwadze nie umknie, że Kama długo porozmawia ze specjalistą. 

- (...) Czy wszystko będzie ze mną w porządku? - zapyta się wprost dziewczyna. 

- Pewnie... muszą zrobić ci dodatkowe badania i do domu - odpowie Kama, ale widać będzie, że ukrywa przed siostrą coś złego... Prawdopodobnie ze stanem Ani wcale nie będzie tak dobrze, jak poda jej to Kama. 

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze