M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Siostra Kamy zakochana w Marcinie! Ania powie jej o spotkaniu z Chodakowskim - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-21 15:00

W 1748 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) odwiedzi w szpitalu siostrę Kamy (Michalina Sosna), ale nadal nie będzie miał pojęcia kim jest Ania (Alina Szczegielniak), którą uratował po wypadku w parku! Śliczna dziewczyna o urzekających ciemnych oczach zrobi jednak na Chodakowskim duże wrażenie. Będzie się czuł winny, że to przez niego Ania wymaga leczenia. W 1748 odcinku "M jak miłość" Marcin nie dostrzeże, że Ania jest w nim zakochana, że wpadł jej w oko od pierwszego wejrzenia. Co będzie jak Kama dowie się, że jej siostra kocha się w Chodakowskim, którego ona też chce zdobyć? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z kulis tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1748 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Siostra Kamy zakocha się w Marcinie i już w 1748 odcinku "M jak miłość" nie będzie się specjalnie kryła z uczuciami do Chodakowskiego, który niósł ją na rękach w parku po wypadku niczym prawdziwy bohater! Na jednym spotkaniu Marcina i Ani się nie skończy, bo detektyw będzie się czuł winny, że to przez niego i Jakuba Karskiego (Krzystzof Kwiatkowski) niepełnosprawna dziewczyna trafiła do szpitala. Odwiedzi ją tam, przyniesie torbę pełną owoców i przeprosi za to, co się stało w parku. Zapewni też Anię, że bardzo chciał znów ją zobaczyć.

- Ania jest totalnie zaskoczona, że Marcin odwiedza ją w szpitalu. Nie będę zdradzać czy Marcin wpadł Ani w oko i czy ona jemu, bo sama jestem ciekawa jak to się dalej potoczy - ujawniła tajemniczo Alina Szczegielniak w "Kulisach serialu M jak miłość". - Ania ma za sobą trudne doświadczenia. Z takiej pełnej energii i radości dziewczyny, została przestraszona osoba, która trochę nie wierzy w siebie. Pierwsze spotkanie z Marcinem na pewno sprawia jej dużo dyskomfortu, ale Marcin okazuje się osobą bardzo otwartą i pomocną - dodała nowa bohaterka "M jak miłość".

Od tej chwili w 1748 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że wątek Marcina i Ani będzie miał ciąg dalszy, że za pełnymi ciepła i troski spojrzeniami Chodakowskiego może się kryć coś więcej. I to wcale nie Kama pomoże Marcinowi zapomnieć o Izie (Adriana Kalska), ale jej młodsza siostra Ania.

Co prawda w 1748 odcinku "M jak miłość" Kama jeszcze nie dowie się, że to Marcin uratował Anię, lecz siostra wspomni o tym, że poznała kogoś, że w jej życiu pojawił się pewien mężczyzna. Zakochana Ania nie zdoła ukryć, że Chodakowski zdobył jej serce od pierwszego wejrzenia.

Po odwiedzinach u Ani w szpitalu Marcin w 1748 odcinku "M jak miłość" spotka się z Kamą, która ze łzami w oczach powierzy mu swoją tajemnicę. Opowie Chodakowskiemu o wypadku sprzed lat, o tym jak przez nią jej siostra została kaleką. Nie wymieni jednak imienia "Ania", więc Marcin nie domyśli się, że chodzi o dziewczynę, którą poznał w parku w tragicznych okolicznościach i która zrobiła na nim takie wrażenie.

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Najnowsze