M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Iwona okaleczy Argasińskiego! Tak zemści się za to, co zrobi Aleksandrze - ZDJĘCIA

2023-09-24 21:03

W 1744 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) padnie ofiarą zboczeńca, ale nie będzie miała w sobie tyle asertywności, aby wyprosić go z lokalu. Chodakowska opowie o wszystkim Kryńskiej (Hanna Śleszyńska), która, w przeciwieństwie do swojej wspólniczki, nie będzie miała żadnych skrupułów i postanowi ostro rozprawić się z klientem. W 1744 odcinku "M jak miłość" Iwona podejdzie do stolika Argasińskiego (Karol Strasburger) i poda mu ciasto z łupinami orzechów! Tyle tylko, że Kryńska nie podejdzie do tego mężczyzny, co powinna, w efekcie czego, to ordynator uszkodzi sobie ząb! Ale sprawczyni zamieszania szybko naprawi swój błąd! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1744 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) zaprosi Argasińskiego do "Makarenki", gdzie będzie chciała omówić z nim swoje plany rozbudowy kliniki. Tyle tylko, że Chodakowska nie zjawi się czas, gdyż przedłuży jej się operacja i nie będzie miała jak poinformować o tym profesora, co nie skończ się dobrze. A to dlatego, że w wyniku koszmarnego nie porozumienia jej matka go okaleczy! Wszystko przez to, że w 1744 odcinku "M jak miłość" w lokalu pojawi się zboczeniec, a jego rysopis będzie pasował właśnie do Argasińskiego! A gdy Iwona dowie się, że Aleksandra nie była w stanie rozprawić się z obrzydliwym klientem, to sama postanowi przystąpić do akcji!

- Wyobrażasz sobie, że jakiś klient poprosił mnie o specjalność zakładu, po czym klepnął mnie w tyłek?! - poskarży się Aleksandra.

- Wywaliłaś go, mam nadzieję? - dopyta Iwona.

- Nie... Wyobrażasz sobie, że normalny, elegancki mężczyzna w garniturze, a okazuje się, że to zwykły... - zrelacjonuje Chodakowska, ale oburzona Kryńska dokończy już za nią - Buc! Poczekaj tu! Ja się nim zajmę!

W tym momencie w 1744 odcinku "M jak miłość" Iwona wróci na salę i od razu utkwi swój wzrok na Argasińskim! Wówczas Kryńska przyzna Chodakowskiej rację, ale nie będzie miała zamiaru rezygnować ze swojego planu. A to dlatego, że nikt nie będzie miał prawa się tak zachowywać, niezależenie od tego jak wygląda!

- No faktycznie, kto by pomyślał... - powie do siebie.

Wówczas w 1744 odcinku "M jak miłość" Kryńska podejdzie do stolika Argasińskiego i postawi mu przed nosem ciasto z orzechami, czym ogromnie go zaskoczy. A to dlatego, że nie zdąży jeszcze nic zamówić, a nawet przejrzeć menu, ale Iwona i tak mu na to nie pozwoli!

- Przepraszam bardzo, ale jeszcze niczego nie zamawiałem. Naprawdę nie bardzo mogę się zdecydować - wyjaśni Jerzy, ale Iwona wcale nie będzie go słuchać.

- Ciasto z orzechami! Proszę się nim nacieszyć, bo to pańska ostatnia wizyta w tym lokalu. Następnym razem osobiście wyrzucę pana za drzwi! - powie stanowczo, czym zszokuje go jeszcze bardziej.

Wtedy w 1744 odcinku "M jak miłość" Jerzy przystąpi do degustacji, ale niestety natrafi na łupinkę orzecha, która uszkodzi jego ząb! A gdy Iwona będzie świętować zwycięstwo, to Aleksandra uświadomi ją, że popełniła straszliwy błąd, gdyż wcale nie padła ofiarą Argasińskiego, a mężczyzny siedzącego tuż za nim! Wówczas w 1744 odcinku "M jak miłość" Kryńska aż spali się ze wstydu, ale zachowa się jak należy i przeprosi Jerzego, po czym zaproponuje fachową pomoc. W pierwszej chwili Argasiński z niej nie skorzysta, ale gdy ból zęba nie ustąpi, to zjawi się w gabinecie, poleconym przez Aleksandrę i ponownie natknie się tam na Iwonę, która szybko się zrehabilituje! I tym razem zamiast szkodzić, pomoże!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze