M jak miłość

M jak miłość. Aneta przeprowadzi zmiany w klinice Olka! Stanie się najważniejszą osobą - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-08-30 14:36

W nowym sezonie "M jak miłość" zajdą zaskakujące zmiany w klinice Olka (Maurycy Popiel)! Wszystko przez to, że do głosu dojdzie Aneta (Ilona Janyst), która po 2-tygodniowych szkoleniu z traumatologii dziecięcej w Niemczech uzna, że placówka musi przejść rewolucję i to ona stanie na jej czele. W nowym sezonie "M jak miłość" klinka Chodakowskiego rozrośnie się, a za najważniejsze decyzje będzie już odpowiadać nie on, a jego żona! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

Rewolucja w klinice Olka w nowym sezonie "M jak miłość"! Aneta przeprowadzi kluczowe zmiany

W nowym sezonie "M jak miłość" klinka Olka zmieni się nie do poznania, gdy do głosu dojdzie Aneta, która przy wsparciu męża wróci do stołu operacyjnego, a nawet postanowi się dalej rozwijać. Chodakowska przejdzie 2-tygodniowe szkolenie z traumatologii dziecięcej w Monachium, dzięki czemu zrozumie, czym tak naprawdę chce się zajmować jako lekarz. Tyle tylko, że placówka Chodakowskiego nie będzie jej tego w stanie zapewnić, w związku z czym Aneta zarządzi poważne zmiany! I to nie tylko oddziałowe, ale również i kadrowe, które całkowicie zmienią oblicze kliniki!

W nowym sezonie "M jak miłość" Aneta uzna, że w klinika powinna przede wszystkim skupić się na dzieciach, dlatego postanowi utworzyć specjalny pododdział skierowany właśnie dla najmłodszych pacjentów. Tym bardziej, że jako lekarka, a zarazem mama, Chodakowska doskonale zda sobie sprawę, że w wykrywaniu chorób czas ma ogromne znaczenie i im wcześniej wykryje się schorzenie, tym łatwiej je później diagnozować i leczyć! I oczywiście, nie trudno się domyślić, kto w nowym sezonie "M jak miłość" stanie na jego czele!

- Powinien powstać pododdział dziecięcy, który poprowadzę ja - oświadczy Olkowi.

W nowym sezonie "M jak miłość" Olek ze zdumieniem będzie słuchał słów Anety, która oczywiście osiągnie swój cel! Tym bardziej, że Chodakowska będzie mogła liczyć na wsparcie byłego dyrektora, Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger), który poprze jej pomysł, a więc i Olek nie będzie miał nic do gadania. I tym samym w nowym sezonie "M jak miłość" w klinice powstanie pododdział dziecięcy, na czele którego stanie Aneta, dzięki czemu Chodakowska będzie rozwijać się nie tylko prywatnie, ale również i zawodowo, a przy okazji dawać dobry przykład innym!

- Mam nadzieję, że Aneta może być przykładem osoby, która pokazuje, że warto aspirować i budować sobie nowe cele, że czasem nawet skomplikowane sytuacje w życiu da się jakoś rozwiązać - stwierdza Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość".

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze