M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Prezent ślubny Jagody i Tadeusza wywoła sensację gości na weselu! Kisielowa się o to postara - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-25 20:04

W 1743 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) wezmą ślub w domu Józefa Modrego (Stefan Friedmann) nieświadomi czekającego na nich zagrożenia. Szczęściem młodej pary na weselu będą się cieszyli nieliczni goście, wśród których oczywiście prym będzie wiodła Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) razem ze swoim mężem Robertem Żakiem (Krzysztof Tyniec), który wystąpi w roli świadka! To właśnie oni podarują nowożeńcom w 1743 odcinku "M jak miłość" prezent, który wywoła poruszenie, ale także lekkie zmieszanie wśród innych gości. Zobacz ZDJĘCIA ze ślubu tej pary i sprawdź jaki dostaną prezent.

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ślub Jagody i Tadeusza w 1743 odcinku "M jak miłość" o mały włos nie dojdzie do skutki, bo narzeczonych będzie prześladował niesamowity pech. Nerwową atmosferę podsyci jeszcze Kisielowa, która na kilka godzin przed ceremonią wykrzyczy spanikowanej Jagodzie, że żadnego ślubu nie będzie, bo pojawią się nieoczekiwane problemy z urzędnikiem. Spokój nie opuści za to Tadeusza, który będzie pewien, że nikt i nic nie stanie mu na przeszkodzie, żeby wziął ślub z Jagodą.

Para młoda w 1743 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała pojęcia, że przed domem Modrego czai się Ola (Justyna Karłowska), która uroiła sobie, że to ona powinna wyjść za mąż za Tadzia. Opętana chorą nienawiścią i zazdrością Ola postanowi się zemścić... Ale ani ślubu, ani wesela nie uda jej się popsuć. Nie zrobi tego także Kisielowa, która swoimi szalonymi pomysłami nie raz wyprowadzała bohaterów z równowagi. Marzyła o tym, żeby zostać świadkową Jagody, zastąpić na miejscu druhny Marysię (Małgorzata Pieńkiwska), ale ostatecznie ustąpiła.

Podczas wesela Jagody i Tadeusza w 1743 odcinku "M jak miłość" Robert Żak jako świadek zadba o wznoszenie toastów, a Kisielowa wręczy młodym krępujący prezent. Zwykle nowożeńcy oczekują kopert od gości, ale Zofia postanowi na oryginalność i w błyszczącym pudełku podaruje młodej parze... pościel. A kiedy Jagoda i Tadeusz przy wszystkich gościach odpakują prezent będą nieco zmieszani, że Kisielowa tak dba o ich małżeńskie pożycie.

M jak miłość odcinek 1743 ZWIASTUN. Ola zniszczy ślub Jagody i Tadeusza? Daniel zaatakuje Ewę!
M jak miłość. Jagoda i Tadeusz w niebezpieczeństwie! Ola będzie chciała spalić ich żywcem
Najnowsze