M jak miłość

M jak miłość odcinek 1741: Pojednanie Kasi z rodziną. Wizyta u ciotki zmieni życie Stawskiej - ZDJĘCIA

2023-09-19 8:40

W 1741 odcinku "M jak miłość" nastąpi wielkie pojednanie Kasi (Paulina Lasota) z rodziną. Stawska nie ma dobrych relacji z rodziną, szczególnie z młodszą siostrą Justyną (Magdalena Wieczorek), która nieustannie robi jej problemy. Właśnie z powodu kłopotliwej Justyny, Kasia spotka się ze swoją ciotką (Ewa Kania). W 1741 odcinku "M jak miłość" nastąpi wzruszające pojednanie lekarki z rodziną, ale to niestety nie oznacza, że kłopoty się skończą. Kasia wspólnie z ciotką wreszcie załatwią podstępną Justynę?

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 1741 odcinku "M jak miłość" Kasia wpadnie w koszmarne kłopoty przez siostrę Justynę. Z tego powodu zjawi się u ciotki pod Warszawą. Przypomnijmy, że Stawska nie ma dobrych relacji z nikim z rodziny, wręcz nie cierpi swojej młodszej siostry i nawet nie raczyła poinformować Karskiego, że w ogóle ma rodzeństwo! Sprawa wyszła na jaw dopiero po ich zaręczynach, jeszcze w zeszłym sezonie "M jak miłość". Od tamtej pory Kasia ma kłopoty przez dziewczynę, a w 1741 odcinku "M jak miłość" wyląduje na policji! Zostanie oskarżona o rozprowadzanie dziwnych recept na podejrzane substancje. Jej nazwisko pojawi się na dokumentach, ale tylko dlatego, że podła Justyna wkradła się do jej mieszkania i wypełniła recepty za Kasię, po czym sprzedała je, zarabiając. 

Dlatego też, Kasia będzie chciała odnaleźć siostrę, koniecznie wyjaśnić z nią tę sprawę. Karski oczywiście wstawi się za narzeczoną i oboje pojadą do ciotki Kasi pod Warszawę. Nie wiedzą, że Justyna ją zastrasza i źle traktuje. Seniorka przekaże Kasi i Jakubowi informację, że Justyna rzekomo poszła do pracy, więc nie ma jej w domu. Wpuści Kasię do środka i na jaw wyjdą nowe fakty. 

Pojednanie Kasi z ciotką w 1741 odcinku "M jak miłość"

- Przepraszam, że się nie odzywałam. Powinnam była zadzwonić - przyzna lekarka w 1741 odcinku "M jak miłość:.

- Ja też powinnam była, kochanie. Dawno temu, ale za dużo spraw się zdarzyło... - westchnie ciotka lekarki. Kiedy przyjdzie do tematu ślubu, Kasia zwinnie wyjaśni, że uroczystość ma być bardzo skromna. Da do zrozumienia, że nie zaprasza seniorki na ceremonię, ale ona wcale się za to nie obrazi.

- Cieszę się, że jesteś szczęśliwa. Nikt bardziej od ciebie na to nie zasługuje - powie ciotka Kasi i rozpłacze się w jej ramionach.

To nie koniec, bo Kasia i Karski zaczną wypytywać seniorkę o Justynę. Okaże się, że znów nakłamała, że niby ma jakąś pracę i dlatego może dokładać się do mieszkania. Niestety ciotka nie udzieli informacji, gdzie rzekomo pracuje młodsza Stawska, ale za to Jakub znajdzie w jej domu pudełeczko zapałek, na którym będzie napisana nazwa pewnego klubu. To da mu do myślenia i wspólnie pojadą do tego miejsca. Okaże się, że Justyna faktycznie się tam znajduje i wybuchnie afera. Kasia wygarnie siostrze, co wyprawia za jej plecami. 

M jak miłość odcinek 1741 ZWIASTUN. Dzieci Izy i Marcina poznają prawdę o Radku! Kasia zdemaskuje siostrę złodziejkę
Listen on Spreaker.
Najnowsze