M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Marcin wrobiony przez Kamę! Powie tancerce erotycznej jak wszystko stracił - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-18 21:40

W 1741 odcinku "M jak miłość" Marcina (Mikołaj Roznerski) czekają spore problemy, w które wciągnie go Kama (Michalina Sosna)! Tancerka erotyczna, która jest stałą klientką agencji detektywistycznej Chodakowskiego, tym razem znajdzie sposób wrobić go w udział wieczorze panieńskim koleżanki. Szalona impreza w bistro zacznie się od bójki Marcina z byłym kochankiem panny młodej. Ale na tym nie koniec, bo w 1741 odcinku "M jak miłość" Marcin znów zacznie pić i pod wpływem alkoholu zwierzy się Kamie jak wszystko stracił. Żal będzie na to patrzeć! Zobacz ZDJĘCIA i sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1741 odcinku "M jak miłość" Kama zatrudni Marcina jako ochroniarza na wieczorze panieńskim koleżanki Alki (Izabela Perez), bo od samego początku będzie wiadomo, że impreza w "Bistro Nasz Zielony Sad" może źle się skończyć dla jej uczestniczek. Zagrożeniem dla kobiet będzie były kochanek panny młodej, który dowie się o panieńskim w bistro i postanowi wpaść bez zaproszenia.

Tylko szybka interwencja Marcina sprawi, że w 1741 odcinku "M jak miłość" agresywny typ nie wywoła awantury w bistro. Chodakowski zdecydowanie się z nim rozprawi, a bójka Marcina będzie dla Kamy jasnym sygnałem,że z kimś takim jak detektyw może zawsze się czuć bezpieczna. - Kama zawsze, mnie w coś wmanewrujesz! - powie Marcin z pretensją w głosie, gdy Alka poprosi Chodakowskiego, żeby ochraniał ją i inne dziewczyny przez całą noc. - To znaczy, że zostajesz? Super! - Kama nawet nie będzie kryła radości, że podczas wieczoru panieńskiego będzie miała Marcina tak blisko.

Jednak początkowo Chodakowski w 1741 odcinku "M jak miłość" nie będzie w imprezowym nastroju. Wręcz przeciwnie, znów sięgnie po alkohol, bo picie to dla niego jedyny sposób, by zapomnieć o Izie (Adriana Kalska), o zbliżającym się rozwodzie. W końcu opowie Kamie o swoich problemach, o rozpadającym się małżeństwie.  - Nie ma sensu się tak zadręczać...

- Co ty tam nie powiesz!

- Po co myśleć o tym, co było? - Kama dojdzie do wniosku, że użalanie się nad Marcinem nie przyniesie mu ulgi. W 1741 odcinku "M jak miłość" Chodakowski wcale nie będzie szukał u Kamy pocieszenia. - To może mi to wytłumaczysz? Miałem wspaniałą rodzinę, wspaniałe dzieci i wspaniałą żonę. I wszystko nagle tak pękło! Co się stało? - zapyta striptizerkę, która nie zdoła nic odpowiedzieć.

Pod wpływem alkoholu Marcin w 1741 odcinku "M jak miłość" rozluźni się na tyle, że ruszy z Kamą na parkiet, a potem zaprezentuje swój talent w zmysłowym tańcu erotycznym. Po szalonym wieczorze panieńskim Marcin wyląduje w mieszkaniu Kamy, gotów spędzić z nią całą noc. Ale striptizerka nie będzie wcale taka chętna.

M jak miłość odcinek 1741 ZWIASTUN. Dzieci Izy i Marcina poznają prawdę o Radku! Kasia zdemaskuje siostrę złodziejkę
Najnowsze