M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1741: Maja po odejściu Izy w traumie! Córka Chodakowskich nigdy już nikogo nie pokocha - ZDJĘCIA

2023-09-18 20:51

W 1741 odcinku "M jak miłość" Maja (Laura Jankowska) pogrąży się w traumie. Córka Chodakowskich wciąż nie dojdzie do siebie po widoku Izy (Adriana Kalska) z Radkiem (Philippe Tłokiński), który zaburzy zastany świat. W 1741 odcinku "M jak miłość" Maja nie pogodzi się z rozwodem rodziców, a tym bardziej odejściem Izy do kochanka! To sprawi, że córka Chodakowskich straci wiarę nie tylko we własną matkę, ale przez nią również i w miłość! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1741 - poniedziałek, 18.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1741 odcinku "M jak miłość" Maja wciąż nie otrząśnie się po widoku Izy z kochankiem! Wówczas córka Chodakowskich zda sobie sprawę, że mama zostawiła ich dla dziennikarza i kompletnie sobie z tym nie poradzi. A to dlatego, że będzie kochać Marcina (Mikołaj Roznerski) nad życie i nie będzie chciała, aby Radek zajął jego miejsce. Szczególnie, że w jej oczach to właśnie Chodakowski będzie ideałem ojca, który nie tylko zajmie się nimi, gdy Iza kolejny raz wybierze kochanka, ale również przejmie rolę matki, czym ogromnie jej zaimponuje. To wszystko sprawi, że w 1741 odcinku "M jak miłość" Maja zupełnie nie będzie mogła zrozumieć wyboru matki, który wprawi ją w traumę!

W 1741 odcinku "M jak miłość" Maja, Szymek (Staś Sczypiński) i Marcin spędzą dzień wspólnie z Anetą (Ilona Janyst) i Olkiem (Maurycy Popiel). Oczywiście, dzieci Chodakowskich będą wspaniale bawić się z ciocią i wujkiem, a córka Izy z podziwem będzie spoglądać na rodziców Boryska (Tymon Szkopek). A to dlatego, że będą emanować oni taką miłością, iż dziewczynka uzna, że nigdy się nie rozwiodą! W przeciwieństwie do jej zdradzieckiej matki, która w 1741 odcinku "M jak miłość" odejdzie nie tylko od Marcina, ale i od nich, co ogromnie ją zaboli i odciśnie piętno na przyszłości dziewczynki....

W 1741 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), która zaopiekuje się dziećmi, gdy Marcin będzie musiał zająć się pracą, od razu zauważy, że Mai coś leży na sercu. Chodakowska wykorzysta fakt, że Szymek poszedł akurat umyć zęby, aby odbyć z wnuczką osobistą rozmowę. To wtedy w 1741 odcinku "M jak miłość" Maja przyzna się babci do swojej traumy, którą spowoduje odejście Izy do Radka...

- Kochanie, mam wrażenie, że jakaś smutna jesteś dzisiaj cały dzień. Dlaczego? - zacznie Aleksandra.

- Bo zazdroszczę Boryskowi... Jego rodzice się kochają i nigdy nie rozwiodą - przyzna Maja.

- Czasami tak jest z dorosłymi, że się bardzo kochają, a potem rozwodzą się, bo jedno z nich... - spróbuje wyjaśnić, ale wnuczka wejdzie jej w słowo - Ja się nigdy w nim nie zakocham! Dla mnie tata zawsze będzie najważniejszy na świecie!

M jak miłość. Maja i Szymek dowiedzą się o romansie Izy i Radka. Nie zrozumieją, dlaczego mama ich zostawiła
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze