M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1740: Anita nie będzie juz matką Poli. Zlituje się nad Weroniką, a ona odbierze jej córkę - ZDJĘCIA

2023-09-11 8:50

W 1740 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) z bólem serca będzie patrzyła jak Pola (Hania Nowosielska), którą pokochała jak własne dziecko, przeżywa problemy swojej matki Weroniki Stępień (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Kolejny raz była kochanka Kamila (Marcin Bosak) będzie potrzebowała pomocy nie tyle 8-letniej córki, ale Anity i Gryca. Nie dość, że w 1740 odcinku "M jak miłość" obecna ukochana Kamila zlituje się nad Weroniką, to ta jeszcze zajmie jej miejsce przy Poli, odbierze jej córkę. Nic dziwnego, że Anita poczuje jakby przestawała być mamą dziewczynki. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1740 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Anita i Kamil w 1740 odcinku "M jak miłość" znów będą musieli się zmierzyć z Weroniką, cwaną i wyjątkowo okrutną matką Poli, która nie raz pokazała, że własna wygoda, a nie córka liczą się dla niej najbardziej. Chociaż Pola tak pragnie kontaktów z mamą, marzy o tym, żeby była częścią ich rodziny i była tak szczęśliwa jak oni, Weronika nie dba o podtrzymywanie więzi z 8-latką. Mało tego, wymyśla coraz to nowe preteksty, żeby się nawet do niej nie odzywać, nie dzwonić, nie pytać co się dzieje w jej życiu, jakie sukcesy odnosi w szkole.

Anita w 1740 odcinku "M jak miłość" będzie bronić Weroniki przed Kamilem

Ale w 1740 odcinku "M jak miłość" stanie się coś, co sprawi, że Anita kolejny raz zlituje się nad Weroniką, wyciągnie do niej pomocną dłoń i na prośbę Poli zgodzi się, żeby matka dziewczynki z nimi zamieszkała. Kamil będzie wściekły, słusznie przeczuwając, że nic dobrego z tego nie wyniknie, że wyrachowana Weronika przysporzy ich córce tylko cierpienia. Jednak Anita da byłej kochance Gryca drugą szansę. - Weronika jest matką Poli i tej więzi nie unikniemy, bo Pola bym nam tego nie darowała!

Kamil w 1740 odcinku "M jak miłość" uzna, że Weronika na matkę zwyczajnie się nie nadaje. - Tylko chyba odrobinę przeceniasz jej rolę jako matki! - Gryc nie będzie miał żadnych złudzeń co do tego, że kobiecie zależy na Poli.

- Nie, nie, nie! Nie ma nic ważniejszego niż relacja matki z dzieckiem. I coś o tym wiem, bo sama takiej nie miałam! - Anita z trudem zapanuje nad emocjami i w 1740 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz od dawna poruszy temat swojej matki.

Weronika zajmie miejsce Anity przy Poli w 1740 odcinku "M jak miłość"

Jednak kiedy w 1740 odcinku "M jak miłość" Weronika zajmie miejsce Anity, przejmie wieczorne czytanie przed snem Poli, poczuje jakby powoli traciła córkę. Pokochała córkę Kamila jak własne dziecko, ale dla Poli zawsze będzie tylko ulubioną "ciocią", bo 8-latka zapatrzona jest w swoją matkę jak w obrazek, nie dostrzega jej złych stron. - Pola potrzebuje matki jak każde dziecko... - wyjaśni Anita, która przecież robi wszystko co może, żeby Pola w niej miała czułą, troskliwą, kochającą mamę.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze