M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1740: Przykra przeszłość Anity. Kamil wyciągnie sprawę jej matki alkoholiczki - ZDJĘCIA

2023-09-12 21:15

W 1740 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) znów będzie musiała się zmierzyć ze swoją przeszłością, przykrymi wspomnieniami o matce alkoholiczce, która ją porzuciła. Wróci pamięcią do bolesnych przeżyć, bo Kamil (Marcin Bosak) przypomni ukochanej, że nigdy nie miała matki, nie było jej przy Anicie, kiedy najbardziej jej potrzebowała. Dlaczego Gryc to zrobi? Bo w 1740 odcinku "M jak miłość" do rodziny Kamila, Anity i Poli (Hania Nowosielska) znów wkroczy wyrodna Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), której obecność sprawi, że ukochana Gryca znów wspomni swoją matkę! Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1740 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Matka Anity w 1740 odcinku "M jak miłość" pojawi się niespodziewanie w życiu jej i Kamila mimo, że od lat kobieta nie utrzymuje kontaktów z córką i nie wiadomo co się z nią dzieje. Niestety Kamil wybierze najgorszy moment, żeby wypomnieć partnerce, że nie ma matki. Jak do tego dojdzie? Ze względu na Polę, która tak desperacko pragnie kontaktów ze swoją mamą Weroniką, Anita zaprosi ją do domu Gryca. Dlaczego właśnie teraz?

Anita i Kamil w 1740 odcinku "M jak miłość" przyjmą do siebie matkę Poli

Bo w 1740 odcinku "M jak miłość" Weronika będzie musiała wyprowadzić się ze swojego mieszkania i nie będzie miała gdzie się podziać. Nie ustali jednak z Kamilem warunków obecności Weroniki w ich domu, nie zawiadomi go też na czas, że razem z Polą sprowadzą do nich Weronikę, przez którą mieli tyle problemów. Bo biologiczna matka Poli to kobieta pozbawiona wszelkich skrupułów, zdolna do wszystkiego, nawet do skrzywdzenia własnej córki, by wieść wygodne życie. Udowodniła to, gdy próbowała złapać na ciążę Adama Wernera (Jacek Kopczyński).

Z powodu matki Poli w 1740 odcinku "M jak miłość" dojdzie do kłótni między Anitą i Kamilem. Oszalały z wściekłości Gryc nie zdoła pojąć dlaczego jego ukochana kolejny raz lituje się nad Weroniką, która zwyczajnie ich wykorzystuje. - Ile razy wyciągaliśmy rękę do niej?!

- Tyle razy, ile potrzebowała pomocy... Dobrze, ja o tym wszystkim wiem, ale odpowiedź nadal jest jedna - Weronika jest matką Poli i tej więzi nie unikniemy, bo Pola bym nam tego nie darowała!

- Tylko chyba odrobinę przeceniasz jej rolę jako matki! - Kamil nie będzie miał żadnych złudzeń co do tego, że Weronice zależy na Poli. - Nie, nie, nie! Nie ma nic ważniejszego niż relacja matki z dzieckiem. I coś o tym wiem, bo sama takiej nie miałam! - Anita z trudem zapanuje nad emocjami i w 1740 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz od dawna poruszy temat swojej matki.

Co się stało z matką Anity w "M jak miłość"?

A kiedy w 1740 odcinku "M jak miłość" Weronika zajmie miejsce Anity i przejmie wieczorne czytanie przed snem Poli wcale nie będzie jej przykro. No może odrobinę, bo przecież pokochała córkę Kamila jak własne dziecko. - Pola potrzebuje matki jak każde dziecko...

- A ty swojej nie miałaś. Nie było jej przy tobie...

- Alkohol zawsze był ważniejszy niż ja! - Anita w 1740 odcinku "M jak miłość" wróci pamięcią do bolesnej przeszłości, matki, która przysporzyła jej tyle cierpienia. Kamil od razu to zauważy i uzna, że może nadeszła pora, żeby matkę Anity odnaleźć. - Wiem, że pewnie utniesz ten temat, jak zwykle. Ale może warto się zmierzyć z tym, co?

- No ciekawe, czy ona jeszcze żyje... Czasem myślę, żeby ją odszukać. Ale mam przeczucie, że nic dobrego by z tego nie wynikło... - po tych słowach Anity w 1740 odcinku "M jak miłość" możemy mieć niemal pewność, że za jakiś czas pojawi się w serialu jej matka, która sprawi, że szczęście Anity z Kamilem znów będzie zagrożone.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze