M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1740: Obrzydliwy powrót podłej matki Poli. Wykorzysta córkę, aby wcisnąć się do domu Kamila Gryca! - ZDJĘCIA

W 1740 odcinku "M jak miłość" do gry wróci podła matka Poli (Hania Nowosielska). I to w jakim paskudnym stylu! Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) zmanipuluje własną córkę, aby wkręcić się do domu Kamila (Marcin Bosak). Była kochanka Gryca zostanie wyrzucona z wynajmowanego mieszkania na bruk i szybko wpadnie na pomysł, jak poprawić sobie życie przy użyciu dziecka. Co gorsze, podła matka Poli w 1740 odcinku "M jak miłość" znów wykorzysta dobre serce Anity (Melania Grzesiewicz)! Czy Kamil do tego dopuści? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1740 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 1740 odcinku "M jak miłość" znów zobaczymy podłą matkę Poli. Nikt za nią tęskni, poza córką, która dosłownie szaleje na każdy dźwięk telefonu od Weroniki. Nic dziwnego - Pola tęskni za nią od lat, bo mamusia zawsze miała jakieś ciekawsze zajęcia, niż opieka nad własnym dzieckiem. I choć widzieliśmy już porwanie córki Kamila z udziałem Weroniki, tym razem przejdzie ona samą siebie. 

Pola w 1740 odcinku "M jak miłość" dostanie nowy telefon i oszaleje ze szczęścia, jak jednym z pierwszych dzwoniących okaże się mama. Weronika znów długo nie odzywała się do córki, bo miała "bardzo ważny powód"... 

- Przepraszam, ze tak długo się nie odzywałam, ale miałam chore gardło i nie mogłam za bardzo mówić... - wyjaśni Weronika Poli w 1740 odcinku "M jak miłość"

- Ale teraz już możesz - ucieszy się Pola. - Przyjdziesz do nas na tort? Bo wygrałam konkurs.

- Chyba nie dam rady, ale jestem z ciebie bardzo, bardzo dumna...

W tym momencie 1740 odcinka "M jak miłość" zobaczymy, jak do Weroniki próbuje się dodzwonić właścicielka mieszkania. Skończy więc szybko rozmowę z córką, ale na długo! W kolejnej scenie Pola znów odbiera telefon od matki, tyle że słyszy tam bardzo nieprzyjemną rozmowę.  

- Proszę tylko o kilka dni i opłacę cały zaległy czynsz! - będzie błagała Weronika. 

- Ma pani czas do końca dnia, żeby się wynieść - właścicielka mieszkania uzna, że nie jest organizacją charytatywną. 

- Ale ja nie mam dokąd pójść! - Weronika prawie zacznie szlochać. 

Kiedy Pola w 1740 odcinku "M jak miłość" to wszystko usłyszy zacznie strasznie martwić się o mamę. Anita pomoże dziecku i zabierze ją pod znany adres, aby sprawdzić czy z Weroniką jest wszystko dobrze. Nie zastaną jej w domu, za to zobaczą jak wraca tam z kartonami.

- Co wy tu robicie? - zdziwi się Weronika. 

- Przyszłyśmy po ciebie, żebyś z nami zamieszkała! Prawda, Anitka? - Pola wtuli się mocno w mamę. 

Weronika zacznie błagalnie patrzeć w oczy Anity i głaskać po głowie córkę. Czy uda jej się wkręcić do domu Kamila i zamieszkać z nimi na dłużej? Czy "przypadkowy" telefon do córki podczas rozmowy z właścicielką mieszkania był z góry ukartowany? Przekonamy się już we wtorek 12.09 w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1742: Rotkiewicz jako jedyny stanie po stronie Budzyńskiego! Nie dał się urobić psychopatce Julii

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie tragiczną śmiercią z rąk mściciela?
Najnowsze

Materiał sponsorowany