M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1739: Radosne wieści u Rogowskich. Szczęśliwa Barbara złoży gratulacje - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-09-11 20:53

Wielka radość w 1739 odcinku "M jak miłość" zapanuje w domu w Grabinie, a Barbara (Teresa Lipowska) wprost nie będzie mogła uwierzyć, że Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) spotka taki zaszczyt. Cudowną nowiną z Rogowskimi podzielą się bliscy przyjaciele, którzy przed zbliżającym się ślubem zwrócą się do małżonków z wyjątkową prośbą. Zanim Rogowscy w 1739 odcinku "M jak miłość" zdążą zareagować, szczęśliwa Barbara złoży im gratulacje, bo będzie pewna, że to dobra wróżba na przyszłość. Zobacz WIDEO z tego co się wydarzy w domu Mostowiaków.

"M jak miłość" odcinek 1739 - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Taka chwila jak w 1739 odcinku "M jak miłość" zdarzają się w domu Barbary coraz rzadziej, więc nic dziwnego, że seniorka rodu Mostowiaków doceni jak wiele kochających ludzi ją otacza! Wiosna w Grabinie rozkręci się na dobre, a wraz z nadejściem najpiękniejszej pory roku do Barbary oraz Rogowskich dotrą radosne wieści o ślubie, który także dla nich będzie wyjątkowym przeżyciem.

Kiedy u Mostowiaków w 1739 odcinku "M jak miłość" zjawią się narzeczeni, Jagoda (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), na własne uszy usłyszą jak po wielu latach małżeństwa Artur zwraca się do Marysi, zapragną w przyszłości tworzyć taką samą, kochającą się parę. - Potrzebujemy najfajniejszych świadków na świecie - zacznie Jagoda, gdy razem z przyszłym mężem potwierdzi, że ich ślub już za parę dni. - Czyli was! - doda Tadeusz, nie spodziewając się nawet jaka będzie reakcja Rogowskich.

Rok temu w "M jak miłość" Marysia i Artur byli już świadkami na jednym ślubie w Grabinie. Gdy pobierali się Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszek Popławski (Sławomir Holland) to właśnie ich wybrali na drużbów. A teraz córka Staszka uzna, że nikt bardziej niż Rogowscy nie zasługuje na to, by stanąć z nimi przy ołtarzu w kościele. Mimo, że wtedy nie obyło się bez wpadek przed ślubem. Marysia i Artur nawet opóźnili ceremonię!

Na twarzy Barbary w 1739 odcinku "M jak miłość" od razu pojawi się szeroki uśmiech. Zanim córka i zięć zdążą się odezwać, ona uzna, że Marysia i Artur zgodzą się spełnić prośbę pary młodej. - Świetny wybór, najlepszy! Nie wiem, to będzie chyba jakaś tradycja, że wszyscy będą was zapraszać na świadków. Ale powiem wam, że mają szczęśliwą rękę... - doda seniorka rodu Mostowiaków.

Ale Rogowski w 1739 odcinku "M jak miłość" będzie musiał odmówić, bo czeka go ważny wyjazd w związku z sympozjum medycznym, na którym lekarz z wiejskiej przychodni w Lipnicy wystąpi w ważnej roli. - To jest sobota? Ja mam wtedy sympozjum... Na imprezę dotrę, ale na sam ślub to raczej nie - wyjaśni Jagodzie i Tadeuszowi, którzy poczują się wystawieni do wiatru. - Czyli nie będziesz świadkiem na naszym ślubie!

Do zmiany zdania w 1739 odcinku "M jak miłość" spróbuje męża przekonać Marysia. - Może nie pojedziesz na to sympozjum? Niestety Artur wybierze konferencję lekarzy, a nie ślub przyjaciół w Grabinie.  - Kochanie, ale ja już potwierdziłem swoją obecność. Poza tym będę tam miał prelekcję - zakończy temat, a narzeczeni nie będą dłużej naciskać.

W jednej chwili w 1739 odcinku "M jak miłość" cała radość w domu Mostowiaków pryśnie jak bańka mydlana. Tego dnia Barbara usłyszy przykrą wiadomość o tym, że jej rodzinę opuszczą aż trzy osoby. Zasmucona seniorka rodu zwierzy się Marysi i Marcie (Dominika Ostałowska) jak źle znosi upływ czasu, szybkie przemijanie tego, co było tak piękne i fakt, że z Grabiny wyjeżdżają jej najbliżsi.

M jak miłość odcinek 1739. Radosne wieści u Rogowskich. Szczęśliwa Barbara złoży gratulacje
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze