M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1738: Aneta doprowadzi do wypadku pacjenta. Olek będzie ratował poturbowanego Jacka - ZDJĘCIA

2023-08-31 11:50

Aneta (Ilona Janyst) w 1738 odcinku "M jak miłość" przejdzie samą siebie! Doprowadzi do poważnych uszkodzeń na ciele pacjenta Jacka (Michał Iwaszkiewicz). Mężczyzna pojawi się w klinice z urazem kręgosłupa, za który będzie odpowiedzialna Chodakowska! To przez nią w 1738 odcinku "M jak miłość" przewróci się na rowerze, a lekarka zostawi go bez pomocy. Olek (Maurycy Popiel) mocno zdziwi się agresywnym postępowaniem żony. Aneta doprowadzi do uszczerbku na zdrowiu Jacka, ale to nie koniec. Zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1738 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1738 odcinku "M jak miłość" Aneta przeżyje prawdziwy koszmar. Wszystko przez pewnego mężczyznę, który nagle pojawi się w jej życiu. Kiedy Chodakowska uda się na poranny jogging, przysiądzie na ławce chwilę odpocząć. Właśnie wtedy położy obok swojej nogi saszetkę z osobistymi rzeczami, w tym zapewne portfelem i pieniędzmi. Straci czujność, a Jacek szybko to wykorzysta. Podjeżdżając na rowerze, szybko chwyci saszetkę lekarki i spróbuje ją okraść! Chodakowska natychmiast zareaguje, dosłownie rzuci się na złodzieja, a on wywróci się na rowerze i mocno uderzy o ziemię!

- Wstawaj, gnojku! Miałeś szczęście, że nie mam przy sobie gazu, bo bym cię załatwiła! Ty... złodzieju, ty! Wzywam policję! - zacznie wrzeszczeć wściekła Aneta w 1738 odcinku "M jak miłość". Ostatecznie zakończy się na ostrej wymianie zdań, a lekarka nie pomoże mężczyźnie, chociaż widać będzie, że wszystko boli go po upadku. Odpuści sobie policję i oddali się w swoją stronę. 

Spotkanie Anety i poturbowanego Jacka w klinice

Aneta nie przewidzi, że jej bezwzględna reakcja wobec rowerzysty spotka się jego problemami zdrowotnymi! Jacek w 1738 odcinku "M jak miłość" przez upadek z roweru dozna urazu kręgosłupa i zgłosi się do kliniki z dyskopatią. Tam spotka Olka (Maurycy Popiel), który mocno zdziwi się, że żona wyrządziła aż tyle szkód. Zacznie się poważnie zastanawiać, czy ukochana nie ma czasem problemów z panowaniem nad emocjami...

- Kochanie, musisz nauczyć się nad sobą panować, radzić sobie z tymi napadami złości, bo… to się robi niebezpieczne!(…) W domu toleruję twoje wyskoki, bo cię kocham, ale… to już wymknęło się spod kontroli. I możesz narobić sobie poważnych kłopotów… - oznajmi szczerze Chodakowski, a Aneta z trudnem przyzna, że może faktycznie mąż ma trochę racji... 

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze