M jak miłość

M jak miłość odcinek 1736 nowego sezonu już dostępny online przed premierą w TVP. Gdzie oglądać?

2023-08-23 15:17

Gdzie oglądać 1736 odcinek "M jak miłość" online? Nowe odcinki już dostępne przedpremierowo! Widzowie hitu TVP2 mogą zaspokoić swoją ciekawość kilka dni przed emisją odcinków w stacji TVP. Już teraz można odkryć, co czeka Zduńskich, a będzie się działo, bo na samym początku nowego sezonu "M jak miłość", Piotrek (Marcin Mroczek) wyląduje w szpitalu z powodu rozległego zawału. W 1736 odcinku "M jak miłość" widzów czekają również zaręczyny i dalszy ciąg szokującego nękania Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth). Już teraz można zobaczyć to online!

"M jak miłość" odcinek 1736 nowego sezonu - premiera w TVP2 we wtorek, 29.08.2023. Gdzie oglądać online?"

Premiera telewizyjna 1736 odcinka "M jak miłość" odbędzie się dopiero we wtorek 29.08.2023, ale widzowie już mogą zaspakajać swoją ciekawość, bo losy Zduńskich i nie tylko, są dostępne wcześniej! Na TVP VOD już teraz można oglądać 1736 odcinek "M jak miłość". Subskrybenci platformy odkryją dwa nowe odcinki hitu TVP2, czyli 1735 i 1736 odcineK "M jak miłość". Pierwszy z nich pojawi się na antenie dopiero w poniedziałek 28 sierpnia, a drugi dzień później, 29 sierpnia. Nie trzeba jednak tyle czekać, bo na TVP VOD premierowe odcinki pojawiają się tydzień wcześniej niż w telewizji. Odcinki online są dostępne jedynie po zalogowaniu się na platformę i opłaceniu subskrypcji. 1736 odcinek "M jak miłość" jest dostępny pod tym linkiem: https://vod.tvp.pl/seriale,18/m-jak-milosc-odcinki,274703/odcinek-1736,S18E1736,453472 

Zazwyczaj "M jak miłość" startowało z nowym sezonem dopiero od września, ale w związku z tym, że zakończenie poprzedniego sezonu serialu odbyło się wcześniej, teraz nowe odcinki ruszą już od sierpnia. 

Co się wydarzy w 1736 odcinku "M jak miłość"? 

W 1736 odcinku "M jak miłość" Piotrek dostanie zawału, a zrozpaczona Kinga (Katarzyna Cichopek) zadrży o życie męża. Zduński wyląduje w szpitalu, a na miejscu zjawią się także Rogowscy. Także Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) przekonają Ewę by wreszcie udała się na policję i pokazała Staszkowi (Sławomir Holland) niepokojące groźby, które dostaje w smsach. Dramatyczne wydarzenia będą jednak przełamane bardzo szczególną chwilą u Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Kiemlicz zacznie panikować i ostatecznie to kobieta oświadczy się jemu, a nie odwrotnie! W 1736 odcinku "M jak miłość" jak zawsze nie zabraknie wrażeń. 

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze