M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1733: Trudna decyzja Magdy i Andrzeja. Nigdy nie powiedzą Nadii, że jej ojciec walczy o życie - ZDJĘCIA

2023-05-17 9:02

W 1733 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) przyjmą w siedlisku gościa z Ukrainy, który będzie wyglądał jak ojciec Nadii (Mira Fareniuk). Budzyńscy widzieli Dimę tylko na pożegnalnym nagraniu w telefonie matki Oleny, który 7-letnia dziewczynka miała przy sobie gdy przybyła do Polski. Na widok rannego żołnierza pomyślą, że to ojciec Nadii, ale przybysz w 1733 odcinku "M jak miłość" szybko ujawni swoją tożsamość. Wieści, które Ukrainiec Vlad (Wiaczeslaw Boguszewski) przekaże Magdzie i Andrzejowi, zmuszą ich do podjęcia trudnej decyzji, że Nadia nigdy nie pozna prawdy o ojcu i matce. Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1733 - poniedziałek, 22.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Siedlisko Budzyńskich w 1733 odcinku "M jak miłość" odwiedzi mężczyzna z Ukrainy, którego niezapowiedziany przyjazd będzie dla Magdy i Andrzeja zapowiedzią, że chodzi o ojca Nadii! Nie od razu Vlad Kowalenko przedstawi się jako przyjaciel Dimy z wojska, więc małżonkowie wezmą go za prawdziwego ojca dziewczynki, którą wychowują i pokochali jak własną córkę. Magda zapyta Ukraińca wprost czy jest tatą Nadii, ale on zaprzeczy. - Ale znam go. Wiem, dokąd go przewieźli... Mnie uwolnili, ale ojciec Nadii nie miał tyle szczęścia. Przewieźli go do Nowoazowska, to obóz filtracyjny. To, co tam się dzieje, co robią tam z ludźmi. To są bydlaki - przekaże Budzyńskim jedyny człowiek, który wie z całą pewnością jaki los spotkał ojca Nadii.

Na jego widok Nadia w 1733 odcinku "M jak miłość" trochę się przestraszy, bo ranny na wojnie Vlad wciąż będzie miał opatrunek na oku, nie rozpozna w nim także przyjaciela swojego taty. Już bez udziału dziewczynki Budzyńscy odbędą z gościem z Ukrainy rozmowę na temat tego co się działo z Dimą w obozie jenieckim, czy dotarły do niego wiadomości o śmierci jego żony Oleny. Niestety od ostatniego spotkania Vlada z ojcem Nadii minie trochę czasu, więc nie będzie pewności, że Dima wciąż jeszcze żyje.

Po chwili Ukrainiec w 1733 odcinku "M jak miłość" sięgnie do kieszeni i przekaże Magdzie oraz Andrzejowi list dla Nadii od ojca. - Napisał list do córki. Prosił, żebym ją odnalazł... Was odnalazł... Dał mi też to... - Vlad wręczy Magdzie obrączkę Dimy z wygrawerowanym po ukraińsku napisem, ostatnią pamiątkę po zmarłej żonie.

Po wizycie przyjaciela ojca Nadii, Budzyńscy w 1733 odcinku "M jak miłość" staną przed dylematem czy przekazać dziewczynce list od taty, czy powiedzieć jej, że Dima żyje, ale nie wiadomo czy i kiedy po nią przyjedzie. Poruszeni opowieścią Magda i Andrzej postanowią, że póki życie Dimy jest zagrożone, Nadia nie może się dowiedzieć prawdy o jego losach. A tym bardziej o śmierci matki Oleny.

M jak miłość. Nadia zostanie z Magdą i Andrzejem na zawsze! Budzyńscy ją adoptują?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze