M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1732: Marcin jeszcze przed rozwodem z Izą zdejmie obrączkę! Ona pozbędzie się też pierścionka zaręczynowego- ZDJĘCIA

2023-05-15 11:00

W 1732 odcinku "M jak miłość" nastąpi symboliczny moment zakończenia małżeństwa Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Po odejściu żony do kochanka, po tym jak Iza wybrała Radka (Philippe Tłokiński), zdradzony Chodakowski spojrzy na ślubną obrączkę i zdejmie ją z palca. Tym samym stanie się jasne, że rozwód Izy i Marcina to już czysta formalność. Z kolei Iza podczas schadzki z Radkiem nie będzie miała ani obrączki, ani pierścionka zaręczynowego. Pozbyła się symboli małżeństwa z Marcinem, żeby kochanek wiedział, że teraz kocha tylko jego. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen z 1732 odcinku "M jak miłość", które będą dowodem na koniec miłości Chodakowskich.

"M jak miłość" odcinek 1732 - wtorek, 16.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Obrączka Marcina w 1732 odcinku "M jak miłość" to będzie ostatnia rzecz jaka symbolizowała jego małżeństwo z Izą. Po zdradzie, ostatecznym wyborze Izy, która odeszła do Radka, dla Marcina stanie się jasne, że walka o żonę nie ma już sensu. Skoro Iza zakochała się w innym mężczyźnie, uznała, że ich związek musi się skończyć, to nie pozostaje mu nic innego, jak się s tym pogodzić. Dla Marcina jasnym sygnałem, że to koniec była już decyzja Izy, że nie pójdzie z nim na małżeńską terapię, że tylko ze względu na dzieci mogą się zwrócić po pomoc do psychologa.

O poranku Marcin w 1732 odcinku "M jak miłość" spojrzy na obrączkę na palcu i nagle poczuje jakby nie miał już prawa nosić tego złotego krążka. W momencie, w którym Chodakowski zdejmie obrączkę odbierze telefon od Kamy (Michalina Sosna), tancerki erotycznej, klientki agencji detektywistycznej Chodakowskiego i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), która znów po prosi go o pomoc. Los sprawi, że w chwili zdjęcia obrączki z palca, Kama nie da Marcinowi o sobie zapomnieć. Jednak tego dnia Chodakowski dojdzie do wniosku, że czegoś mu brakuje i znów założy obrączkę.

Jeśli chodzi o Izę w 1732 odcinku "M jak miłość" podczas kolejnej schadzki z Radkiem nie będzie już miała na palcu ani obrączki, ani pierścionka zaręczynowego. Co prawda rozstanie z kochankiem, uprzedzi Radka, że na razie nie mogą być razem, ale do Marcina już nie wróci.

M jak miłość. Nie tylko dzieci Izy i Marcina ucierpią na ich rozstaniu! Chodakowski pogrąży się w nałogu
Najnowsze