M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1732: Aneta nakryje Olka na zdradzie! Wyda go własny syn - ZDJĘCIA

2023-05-16 20:54

W 1732 odcinku "M jak miłość" kolejne małżeństwo Chodakowskich rozpadnie się, a Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) podzielą los Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)? Wszystko przez to, że wierność Olka znów zostanie wystawiona na poważną próbę! W 1732 odcinku "M jak miłość" Aneta odnajdzie w walizce męża damski stanik i zacznie robić mu wymówki, a zmieszany Chodakowski nie będzie wiedział, jak się bronić, gdyż dowód zdrady mocno zaskoczy również i jego. Wówczas Olek nie będzie świadomy, że wydał go Borysek (Tymon Szkopek), ale jego żona już będzie znała prawdę! Jak to się skończy? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1732 - wtorek, 16.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1732 odcinku "M jak miłość" małżeństwo Chodakowskich ponownie zostanie wystawione na poważną próbę, ale tym razem wcale nie będzie chodziło o Izę i Marcina tylko Anetę i Olka! Chodakowski będzie przygotowywać się do ważnej konferencji, dlatego zacznie zaniedbywać żonę, która postanowi się na nim za to zemścić! A z pomocą przyjdzie jej sam Borysek, który w ostatnim czasie zacznie straszliwie psocić i wywinie niezły numer nawet własnemu ojcu, który w 1732 odcinku "M jak miłość" Aneta postanowi wykorzystać przeciwko Olkowi, aby osiągnąć swój cel!

W 1732 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) zjawi się gabinecie Olka, aby skonsultować z nim przypadek dziecka. W pewnym momencie do ich rozmowy dołączy Aneta, która postawi małemu pacjentowi poprawną diagnozę, czym wzbudzi podziw u swojego męża. Wówczas Chodakowski przypomni sobie, że ma na ten temat artykuł i sięgnie do swojej walizki, a gdy tylko ją otworzy to z środka wraz z dokumentami wyleci damski stanik, który zszokuje nie tylko Anetę i Kasię, ale przede wszystkim Olka!

- A co to jest? - zainteresuje się Aneta.

- Nie mam pojęcia. A to nie twój? - spyta zmieszany Olek.

- Nie - powie stanowczo.

- No mój też nie. To jest jakiś głupi dowcip - skwituje Chodakowski.

- Serio? - dopyta żona, której wcale nie będzie do śmiechu, na co Olek zacznie zapewniać, że mówi prawdę, ale Aneta mu nie uwierzy.

W tym momencie w 1732 odcinku "M jak miłość" Kasia zda sobie sprawę z powagi sytuacji i zdecyduje się wyjść, ale dla Anety ta rozmowa już również będzie skończona. Chodakowska ruszy w ślad za Stawską i zostawi męża w głębokiej zadumie...

- Zostawię was samych - uzna Stawska.

- Nie, ja też już wyjdę - stwierdzi Chodakowska.

- Ale kochanie, no przecież chyba nie uważasz, że... Aneta! - spróbuje jeszcze zatrzymać ją mąż.

Tuż po odkryciu zdrady Olka w 1732 odcinku "M jak miłość" Kasia zacznie współczuć Anecie, ale Chodakowska zamiast płakać będzie się jedynie śmiać. Stawska będzie zszokowana jej zachowaniem, gdyż nie będzie miała pojęcia, że tak naprawdę Chodakowski nic nie zawinił, a stanik Lilki (Monika Mielnicka) znalazł się w jego walizce zupełnym przypadkiem, gdyż podrzucił go do niej rozrabiający Borysek. A wszystko przez to, że syn Anety i Olka zaleje swoją opiekunkę zupą, w związku z czym Lilka upierze u Chodakowskich swoje rzeczy i pozostawi do wyschnięcia!

- Słuchaj, nie wiem, co mam powiedzieć... - zacznie Kasia, na co Aneta tylko się uśmiechnie.

- Mam fantastycznego syna - powie z dumą.

- Nie rozumiem, ale ty chyba się świetnie bawisz - zauważy Stawska.

- Słuchaj, a Olek patrzy za nami? - dopyta Chodakowska, a gdy przyjaciółka potwierdzi i doda, że jej mąż jest lekko zbity z tropu, to szeroko się uśmiechnie i odejdzie, dzięki czemu prędko osiągnie to, co chce, gdyż zmieszany Olek postanowi się zrehabilitować i zaprosi żonę na kolację!

M jak miłość. Nie tylko dzieci Izy i Marcina ucierpią na ich rozstaniu! Chodakowski pogrąży się w nałogu
Najnowsze