M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1728: Syn Ewy Kalinowskiej zagra z Basią w stylu matki. Postawi jej ultimatum - ZDJĘCIA

2023-04-20 14:39

W 1728 odcinku „M jak miłość” wyjdzie na jaw, że syn Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth) ma cechy wrednej mamusi! Basia (Karina Woźniak) od jakiegoś czasu spotyka się z chłopcem, chociaż pozostaje w związku z Dawidem (Iwo Wiciński). Zażyłość Wojtka (Aleksander Szeląg) i młodej Rogowskiej zacznie się jednak zacieśniać, a nastolatek będzie chciał mieć dziewczynę tylko dla siebie! Dlatego w 1728 odcinku „M jak miłość” postawi Basi szokujące ultimatum. Na jaw wyjdzie, że młody Wojtek ma wiele wspólnego z ostrą mamusią, która dała popalić Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Arturowi (Robert Moskwa).

"M jak miłość" odcinek 1729 - wtorek, 28.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1728 odcinku „M jak miłość” syn Ewy okaże się bardzo podobny do matki! Wojtek zakolegował się z Basią, ale ona stara się trzymać chłopaka na dystans, bo przecież pozostaje w związku z Dawidem. Szkoda tylko, że młody Jaszewski coraz mniej odzywa się ze Stanów, a Basia coraz bardziej zbliża się do znajomego. Oczywistym wyda się, że Rogowska nie da rady umawiać się z dwoma chłopakami na raz, co uzmysłowi jej mądra Barbara (Teresa Lipowska). Jak się również okaże, Wojtek też straci cierpliwość i postawi nastolatce pewne ultimatum. W 1728 odcinku „M jak miłość” syn Kalinowskiej oznajmi dziewczynie, że nie zamierza być „tym drugim”. Wyjdzie na jaw, że ma sporo cech łączących go z matką. Ewa dała się poznać jako pewna siebie, wiedząca czego chce kobieta. Podle traktuje Marysię i cały czas knuje, ale może tego akurat nie przekazała synowi w genach… 

Wojtek ostro potraktuje Basię w 1728 odcinku „M jak miłość”

Chciałem się z tobą zobaczyć i pogadać na żywo. - Niby masz chłopaka, który mieszka na drugim końcu świata i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wróci - wytknie Rogowskiej Wojtek. - Piszesz też ze mną… Baśka, ja chcę być twoim chłopakiem, jedynym chłopakiem! Musisz podjąć decyzję - ostro postawi sprawę nastolatek i pokaże, że umie być zdecydowany i nieustępliwy. 

- Ja już wybrałam i właśnie o tym chciałam z tobą porozmawiać - wyzna Basia w 1728 odcinku „M jak miłość”. - I? Na kogo padło? - nie będzie tracił czasu Wojtek. - Na ciebie, głupku! - uśmiechnie się Rogowska. 

Okaże się, że upór Wojtka zadziała, bo kiedy ostrzej zagra z Basią, ta od razu zdecyduje się z nim być. Czyżby nieustępliwości i dążenia do celu nauczyła do Ewa? Oby Wojtek nie miał najgorszych cech matki, która potrafi dopiec ludziom dookoła. Wkrótce wyjdzie na jaw, że kobieta nie ma łatwych relacji z synem, ale Basia nie tak szybko dowie się, co naprawdę ukrywają Wojtek z matką. Chłopak zdradzi, że nie mają najlepszych relacji. 

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze