M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1723: Cudowne święta Magdy i Andrzeja w siedlisku. Wzruszy ją gest wobec Nadii - ZDJĘCIA

2023-03-21 13:35

W 1723 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wyjadą na święta do siedliska w Grabinie, udając przed dziećmi, Maćkiem (Franciszek Przanowski) i Nadią (Mira Fareniuk), że znów są razem szczęśliwi. Ale prawda o Budzyńskich okaże się zupełnie inna. Jednak świąteczna atmosfera, która zapanuje w wiejskim domu Magdy i Andrzeja w 1723 odcinku "M jak miłość" sprawi, że między nimi zaiskrzy jak dawniej. Zdeterminowany Budzyński powoli będzie odzyskiwał zaufanie żony. Wzruszy Magdę gdy specjalnie dla Nadii zrobi wyjątkowy prezent. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1723 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1723 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Magdy i Andrzej w 1723 odcinku "M jak miłość" zacznie świętowanie Bożego Narodzenia nieco wcześniej, dokładnie 6 grudnia, wraz z nadejściem mikołajek. Z tej okazji Budzyńscy zabiorą Maćka i Nadię do siedliska w Grabinie, bo tam poczują się jakby byli naprawdę w domu, z dala od problemów, tragicznych wydarzeń, które ostatnio na nich spadły. Ze względu na dobro Nadii małżonkowie nadal nie powiedzą 7-letniej dziewczynce z Ukrainy, że jej matka nie żyje, że sąsiadka z Kijowa widziała śmierć Oleny na własne oczy.

Przygarnięta przez Magdę Ukrainka w 1723 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie miała nadzieję, że lada moment zobaczy rodziców, że mama i tata zabiorą ją do ich domu na święta. Nadia ani na chwilę nie przestanie myśleć o matce, będzie ją widziała niemal w każdym śnie. Żeby dziewczynka choć na chwilę zapomniała o traumie jaka ją spotkała na Ukrainie, Magda i Andrzej przygotują specjalnie dla Nadii mikołajki w siedlisku.

Szczególnie postara się Budzyński, który w 1723 odcinku "M jak miłość" znajdzie sposób jak wywołać uśmiech na twarzy Nadii nie tylko prezentami. Andrzej wystąpi w roli Świętego Mikołaja i będzie tak autentyczny, że Magda wzruszy się widząc jak dba o ich przybraną córkę. W tym wyjątkowym momencie, przez zbliżającymi się świętami, Magda i Andrzej poczują, że odzyskali coś najcenniejszego, rodzinę i łączącą ich miłość.

Świąteczny wyjazd Budzyńskich do Grabiny w 1723 odcinku "M jak miłość" będzie przełomowy dla ich małżeństwa, zmieni wszystko w ich relacjach, bo wreszcie Magda będzie gotowa na kolejny krok - seks z Andrzejem. Czas uleczy wszystkie jej rany, pozwoli zapomnieć zdradę Budzyńskiego.

M jak miłość. Pierwsza noc Magdy i Andrzeja po zdradzie. Namiętne pocałunki i finał, na który wszyscy czekal
Najnowsze