M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1723: Budzyński zadrze z Rotkiewiczem. Pójdzie na układ z największym konkurentem - ZDJĘCIA

2023-03-17 10:31

Budzyński (Krystian Wieczorek) w 1723 odcinku „M jak miłość” zbrata się z wrogiem, który działa na niekorzyść jego kancelarii. Andrzej sam poprosi Rotkiewicza (Aleksandar Milicević) o spotkanie, a potem zaproponuje pewien układ. Nie ma jednak pojęcia, że chyba dokonuje interesu z niewłaściwą osobą. W 1723 odcinku „M jak miłość” dojdzie do poważnej rozmowy konkurentów, z której wynikną zarówno korzyści jak i straty. Wkrótce Rotkiewicz może nieźle namieszać w planach członków kancelarii Andrzeja i Wernera (Adam Kopczyński).

"M jak miłość" odcinek 1723 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1723 odcinku „M jak miłość” odbędzie się nietypowe spotkanie. Chodzi o podejrzany ruch Budzyńskiego, który sam poprosi konkurenta Rotkiewicza o rozmowę. Przypomnijmy, że Rotkiewicz to największa konkurencja dla kancelarii Andrzeja i Wernera, którzy zatrudniają też Piotrka czy Kamila (Marcin Bosak). Konkurent z sąsiedniego biura to szef Sylwii (Hanna Turnau) i Julii (Marta Chodorowska), a to właśnie w sprawie Malickiej dojdzie do spotkania w 1723 odcinku „M jak miłość”. Prawnik dowie się bowiem, że była kochanka straciła pracę przez zaniedbywanie obowiązków, niestawiennictwo na spotkaniach i wieczne opóźnienia. Andrzej pomyśli, że wstawi się za kobietą u Rotkiewicza, wyjaśni wszelkie okoliczności, przez które prawniczka nie dawała rady rzetelnie pracować i tym sposobem Julia odzyska posadę. Co ciekawe, Sylwia ukryje przed przyjaciółką fakt, że to Budzyński doprowadził do jej ponownego zatrudnienia. 

Rotkiewicz wyświadczy Andrzejowi przysługę, ale będzie tego żałował? 

Nie da się ukryć, że Rotkiewicz mocno pójdzie „na rękę” Andrzejowi. Szkoda tylko, że Budzyński jeszcze nie wie o tym, że mężczyzna może sporo namieszać. Niegdyś Dominika Kachlik pokazywała zdjęcie z planu z adwokatem, którego gra  Aleksandar Milicević. Okazało się, że Kachlik i Milicević studiowali razem, a potem spotkali się na planie "M jak miłość".

- (...) Gratulacje panie mecenasie i proszę namieszać tam ładnie - napisała serialowa Franka pod wspólnym zdjęciem z Rotkiewiczem. Jeśli wierzyć słowom aktorki, Rotkiewicz wprowadzi do "M jak miłość" niezłe zamieszanie, więc jego rola na pewno się jakoś rozwinie. 

Póki co faktem jest, że Budzyński w 1723 odcinku "M jak miłość" zaciągnie dług u konkurenta. Rotkiewicz na pewno zapamięta sobie, że pomógł Andrzejowi, kiedy on naprawdę tego potrzebował. Niebawem okaże się, czy czegoś nie chce w zamian... 

M jak miłość. Pierwsza noc Magdy i Andrzeja po zdradzie. Namiętne pocałunki i finał, na który wszyscy czekal
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze