M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1723: Julia Malicka wyleci z kancelarii! Andrzej głupio ruszy na ratunek kochance – ZDJĘCIA

W 1723 odcinku "M jak miłość" - znana jedynie z afektu wobec Andrzeja (Krystian Wieczorek) - mecenas Malicka (Marta Chodorowska) wyleci z pracy! Przełożeni będą mieli dość jej ciągłych nieprzygotowań, zawalania spraw i huśtawek emocjonalnych. Kiedy podziękują jej za współpracę, Julia urządzi swojej przyjaciółce Sylwii (Hanna Turnau) kolejną histerię. Niestety Andrzej znów głupio wmiesza się w sprawy rzekomej kochanki. Czy interwencja Budzyńskiego w 1723 odcinku "M jak miłość" przywróci Malicką do pracy? Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1723 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1723 odcinku "M jak miłość" Julia zapłaci za fakt, że zamiast pracą, zajmuje się swoim wydumanym romansem. Jak dotąd nie widzieliśmy Malickiej, jako skutecznej mecenas na sali sądowej. Poznaliśmy ją i znamy jedynie od strony uwodzenia, ciąży, poronienia i wielkiej nienawiści do mężczyzny, którego rzekomo kochała. Jej przełożeni będą mieli dość takiego stanu rzeczy i Julia wyleci z pracy!

Niestety, pełen poczucia winy Andrzej w 1723 odcinku "M jak miłość" nadal będzie czuwał nad sprawami Julii. Kiedy dowie się od Marty (Dominika Ostałowska), że Julia naraziła ważnego klienta kancelarii na duże straty, pobiegnie jej na pomoc! Jakie będą skutki interwencji Budzyńskiego?

Andrzej w 1723 odcinku "M jak miłość" uzna, że strata pracy Malickiej to także jego wina. Wybierze się więc, do jej szefa Rotkiewicza i wstawi się za Julią. Kolega z potyczek sądowy przychyli się do prośby szanowanego mecenasa Budzyńskiego i przywróci Julię do pracy. Czy będzie wdzięczna Andrzejowi za pomoc?

Wydaje się, że Malicka w 1723 odcinku "M jak miłość" nie dowie się, kto się za nią wstawił. Przerażona jej stanem psychicznym Sylwia ukryje przed przyjaciółką prawdę. Nie wiadomo także, jak wiele Andrzej będzie musiał powiedzieć koledze po fachu, aby skutecznie pomóc kochance. 

Kiedy Andrzej zrozumie, że jego rola w życiu Julii już się skończyła? Przekonamy się śledząc wątek do 1723 odcinka "M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1722: Marcin zdobędzie wideo z napadu gwałciciela na Basię! Przedstawi nagranie na procesie Pawła?

M jak miłość. Julia pozbiera się po próbie samobójczej i pójdzie po swoje! Budzyńscy się od niej nie uwolnią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze