M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Marta wyjawi Andrzejowi szczegóły afery z Julią w kancelarii. To nie przypadek, że była Budzyńskiego tyle wie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-15 22:16

W 1718 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) zacznie współpracę z kancelarią Julii Malickiej (Marta Chodorowska), a właściwie jej szefa, Rotkiewicza (Aleksandar Milicević) i dzięki temu odkryje, że kochanka Andrzeja (Krystian Wieczorek) wywołała niezłą aferę. Była żona Budzyńskiego doniesie mu, że Julia naraziła jednego klientów na duże problemy i może być tak, że nie będzie musiał już jej więcej widywać przy windach w biurowcu. Afera z Julią nie skończy się w 1718 odcinku "M jak miłość" i będzie miała fatalne skutki dla kariery prawniczki. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA oraz ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Nieprzypadkowo Marta w 1718 odcinku "M jak miłość" wpadnie na Andrzeja Budzyńskiego w biurowcu, gdzie mieści się nie tylko jego kancelaria, ale także kancelaria Rotkiewicza, dla której pracują Julia i Sylwia (Hanna Turnau). Była żona Andrzeja akurat teraz zacznie współpracę z szefem Malickiej, bo w jej zawodowym życiu zajdą istotne zmiany. Wojciechowska wróci do pracy w prokuraturze. Na widok Marty w 1718 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie będzie krył zaskoczenia. - Mam spotkanie u waszej konkurencji. Przekazuję jeden z tematów z Berlina Rotkiewiczowi...

- Jaki ten świat mały. Ale w jakim sensie przekazujesz?

- Powiedzmy, że robię miejsce na nowe wyzwania, ale o tym może kiedy indziej - zakończy szybko temat Marta i od razu w 1718 odcinku "M jak miłość" zapyta Budzyńskiego o jego stan zdrowia po wypadku, bóle, na które wciąż będzie się skarżył. Kątem oka zauważy wchodzącą do biurowca Julię, która pośle Budzyńskiemu lodowate spojrzenie. Nie zatrzyma się przy windach, żeby uniknąć niezręcznej sytuacji.

Jeszcze wtedy w 1718 odcinku "M jak miłość" Marta nie będzie wiedziała kim dla byłego męża jest ta kobieta.  - Niezadowolona klientka? - zapyta nieco zdziwiona tym jak Budzyński na nią zareagował. - Julia...

- Ta Julia? - Wojciechowskiej aż zabraknie słów. Po spotkaniu Rotkiewicza z Martą w 1718 odcinku "M jak miłość" ważyć się będą dalsze losy Julii. Przyjaciółka Sylwia pocieszy Malicką, że to na pewno jeszcze nie koniec, że szef wybaczy jej jeden błąd, skoro nigdy go nie zawiodła. Ale Marta doniesie Andrzejowi, że kariera Julii stanęła właśnie pod znakiem zapytania. 

- Właśnie się dowiedziałam, nie wiem czy powinnam to mówić, w kancelarii Rotkiewicza wybuchła afera. Mecenas Julia Malicka nie złożyła na czas apelacji jednego z ich najważniejszych klientów. Może być tak, że to się rozejdzie po kościach, a może być tak, że już nie będziesz musiał jej spotykać przy windach - przekaże Budzyńskiemu, który w 1718 odcinku "M jak miłość" zapewni byłą żonę, że z Malicką już go nic nie łączy. - To już i tak nie ma wielkiego znaczenia.

Ale afera z Julią sprawi, że w 1718 odcinku "M jak miłość" Budzyński znów zechce jej pomóc. Zacznie się nawet narzucać Julii, żeby ocalić jej karierę w kancelarii.

M jak miłość odcinek 1718 ZWIASTUN. Bestialski atak w siedlisku! Magda i Marysia pobite przez sadystę
Najnowsze