M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Marta świadkiem załamania Ani. Zwierzy się matce z koszmaru - ZDJĘCIA

2023-03-30 13:29

Marta (Dominika Ostałowska) w 1722 odcinku "M jak miłość" zauważy rozpacz córki. Ania (Gabriela Świerczyńska) zostanie skrzywdzona przez Damiana (Oliwer Proctor), który wyjechał do USA i od tej pory ignoruje Wojciechowską. Marta bacznie przyjrzy się smutkowi córki i poczuje, że musi okazać jej wsparcie. W 1722 odcinku "M jak miłość" ich relacje się poprawią, bardzo się do siebie zbliżą, a nawet Ania zwierzy się matce z dramatu, który wydarza się w jej życiu. Marta znajdzie złoty środek, jak uratować córkę?

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1722 odcinku "M jak miłość" Marta zauważy jak Ania się męczy sytuacja z Damianem i nie tylko. Postara się wyciągnąć od córki więcej informacji. Na szczęście relacje Wojciechowskich się poprawiły, bo w okresie buntu Ani, Marta nie umiała dotrzeć do dziewczyny. Ona jednak poprawiła swoje zachowanie, a w 1722 odcinku "M jak miłość" będzie wręcz potrzebowała wsparcia mamy.

- Wszystko w porządku? Wczoraj chyba długo nie mogłaś zasnąć... - zagai rozmowę zmartwiona Marta. - A co tam słychać u Damiana? - trafi w sedno Wojciechowska. - Od kilku dni się nie odzywa, więc ja już też przestałam pisać... Nie wiem, czy w ogóle jesteśmy razem - przyzna nastolatka. - To może warto namówić go na rozmowę i zadać mu to pytanie wprost - zaproponuje Wojciechowska. 

Marta będzie przy Ani w trudnych chwilach w 1722 odcinku "M jak miłość" 

Sytuacja z Damianem faktycznie się wyjaśni. Chłopak ostatecznie zerwie z dziewczyną, chociaż ona miała nadzieję, że związek na odległość przetrwa próbę czasu. Chłopak zadzwoni do byłej ukochanej i oznajmi jej, że to koniec. Nawet nie pokusi się na jakiekolwiek wyjaśnienia. Nastolatka podłamie się, a w przedpokoju znajdzie ją smutną i zmartwioną Marta. Dziewczyna otworzy się przed nią, że to już koniec jej związku... Doświadczona życiowo Marta postara się wyjaśnić córce, że na jednej miłości świat się nie kończy i na pewno odnajdzie jeszcze szczęście.

- Zdziwisz się jak to szybko minie. I spotkasz jeszcze wielu bardzo fajnych chłopaków - powie Marta w 1722 odcinku "M jak miłość" i właśnie wtedy córka zwierzy się ze swoich nowych znajomości. Tego samego dnia spotka się z miłym taksówkarzem Markiem (Jakub Kondrat), ale nie tylko. Ania zainteresuje się także rzekomym wybawicielem Krisem (Stanisław Kawecki), chociaż nie ma pojęcia, że to bandyta, który chce złapać z nią kontakt tylko ze względu na dojście do Marty!

- Już spotkałam i to nawet dwóch... Ale mimo wszystko Damian był moją pierwszą, poważną miłością... - zwierzy się Ania w 1722 odcinku "M jak miłość", a Marta okaże jej pełne wsparcie. Nie wie, że bandyta Kris tylko czeka, by ją wykorzystać. 

M jak miłość odcinek 1722 ZWIASTUN. Marysia na procesie Pawła popchnie Frankę do desperackiego czynu! Załatwi też Sowińskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze