M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1719: Pacjentka Klaudia zagrozi Ewie! Kalinowskiej zrzednie mina, kiedy niedoszła kochanka Łukasza ją załatwi - ZDJĘCIA

2023-03-16 12:14

W 1719 odcinku "M jak miłość" wybuchnie ostry konflikt między Ewą (Anna Kerth), a wynajętą pacjentką Klaudią (Angelika Smyrgała), która miała za zadanie uwieść Łukasza (Jakub Józefowicz). W 1719 odcinku "M jak miłość" przyjdzie czas rozliczenia, a Kalinowska cwanie spróbuje wykręcić się od dotrzymania warunków umowy z dziewczyną, którą sama wynajęła! Klaudia nie pozwoli sobie na takie traktowanie i wejdzie w ostrą dyskusję z lekarką. To nie koniec, bo młoda pacjenta na całego załatwi Ewę i wyjdzie na jaw, co nawyprawiała.

"M jak miłość" odcinek 1719 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1719 odcinku "M jak miłość" rozpęta się wielka afera między Ewą a Klaudią, wynajętą pacjentką, która miała za zadanie uwieść Łukasza. To się nie udało, bo Wojciechowski okazał się wierny Patrycji (Alżbeta Lenska). Ku niepocieszeniu Kalinowskiej, dziewczyna przyjdzie po drugą część zapłaty za wykonywanie dla niej zadania. - A za co niby miałabym płacić? - oburzy się chytra Ewa. - Nie wywiązała się pani z umowy - rzuci ostro lekarka. Faktycznie, Klaudia nie zdołała zaciągnąć Łukasza do łóżka, do zdrady nie doszło, ale młoda dziewczyna spełniała przecież zachcianki Kalinowskiej i Argasińskiego (Karol Strasburger). - Robiłam co mogłam! Powiedziałam i pani i panu Jerzemu, że nie przekraczam niektórych granic. Mam swoje zasady! - oburzy się Klaudia. - A ja mam swoje! I ustaliłam z Jerzym, że nie zapłacimy za niewykonaną usługę - lekarka wyda się nieugięta.

- Dla mnie sprawa zamknięta - rzuci na odchodnym. - To może dla pani, ale dla mnie na pewno nie - zagrozi Klaudia i zaraz po wyjściu z kliniki, uda się do mieszkania Patrycji, by donieść kobiecie, co działo się w przychodni i jakie miała zadanie. 

Klaudia skompromituje Ewę w 1719 odcinku "M jak miłość"

Dziewczyna opowie Patrycji historię o tym, że została zatrudniona do uwiedzenia Łukasza, a palce maczał w tym jej były mąż. Argasińska mocno się zdziwi, a potem zacznie się zastanawiać, czy powinna o wszystkim powiedzieć ukochanemu. Doradzi się Marty (Dominika Ostałowska), która zaś przekaże wieści Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Rogowska dojdzie do prawdy, że to Ewa uknuła intrygę, chciała rozbić związek Patrycji i Łukasza i tak tego nie zostawi! W 1719 odcinku "M jak miłość" Marysia osobiście przejdzie się do rywalki i jej zagrozi! Początkowo Kalinowska uda głupią i spróbuje zbyć temat, ale żona Artura (Robert Moskwa) będzie nakręcona na całego. Przypomni Kalinowskiej co zrobiła i ostro jej dogada. 

- Wiesz co, jesteś rozgoryczoną, samotną i niespełnioną kobietą... I coś ci powiem, jeśli nie odczepisz się ode mnie i mojej rodziny i nie mam tutaj na myśli tylko Łukasza, to będziesz miała to samo... - Marysia pokaże na swoją posiniaczoną twarz po bestialskim ataku w siedlisku. Intrygi Kalinowskiej wyjdą na jaw i już nie będzie taka cwana jak zawsze.

M jak miłość. Marysia pokona Ewę. Nie będzie miała szans u Artura. Zedrze z twarzy Kalinowskiej szyderczy uśmieszek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze