M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Sylwia zacznie bronić Andrzeja przed Julią. Raz na zawsze skończy z Budzyńskim? - ZDJĘCIA

2023-03-20 9:15

W 1718 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) wpadnie w poważne tarapaty i narobi sobie kłopotów w pracy. Malicka nie złoży na czas apelacji jednego z najważniejszych klientów kancelarii Rotkiewicza (Aleksandar Milicević), przez co jej los zawiśnie na włosku, gdyż prawnik mocno się wścieknie. W 1718 odcinku "M jak miłość" Julia poskarży się Sylwii (Hanna Turnau), że całą odpowiedzialność za jej zaniedbanie ponosi Andrzej (Krystian Wieczorek), ale przyjaciółka pierwszy raz się z nią nie zgodzi i weźmie Budzyńskiego w obronę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" świat Julii legnie w gruzach. Nie dość, że Malicka ostatecznie przegra walkę o Budzyńskiego z Magdą (Anna Mucha), a w wyniku poronienia straci szansę na ponowne zajście w ciążę, to jeszcze wpadnie w poważne tarapaty w pracy. Po nieudanej próbie samobójczej Julia zaniedba kancelarię i nie złoży w terminie apelacji jednego z największych klientów Rotkiewicza, czym wprawi szefa we wściekłość. Wówczas los prawniczki zawiśnie na włosku, a o skandalu w kancelarii dowie się Marta (Dominika Ostałowska), która również rozpocznie współpracę z Rotkiewiczem. W 1718 odcinku "M jak miłość" Wojciechowska przekaże Budzyńskiemu, że sprawa Julii może rozejść się po kościach, ale równie dobrze może oznaczać koniec Malickiej w kancelarii!

W 1718 odcinku "M jak miłość" Andrzej poczuje się w obowiązku, aby pomóc kochance. Mimo tego, że Julia da mu wcześniej jasno do zrozumienia, że nie potrzebuje jego wsparcia i tym razem również nie postąpi inaczej. Tym bardziej, że to właśnie Budzyńskiego, Malicka oskarży o wszystkie swoje problemy i będzie pałać do niego jedynie nienawiścią. W 1718 odcinku "M jak miłość" Julia poskarży się Sylwii, że przez Andrzeja jej przyszłość w kancelarii Rotkiewicza stoi pod dużym znakiem zapytania, ale przyjaciółka się z nią nie zgodzi! Kostecka pierwszy raz stanie po stronie Budzyńskiego i zacznie go bronić przed Malicką!

- Praca to było coś, w czym naprawdę byłam dobra, z czego mogłam być dumna. A teraz nawet to mi odebrał... - wyżali się Julia.

- Rotkiewicz? - upewni się Sylwia.

- Nie, Andrzej - stwierdzi.

- Julka, wiesz, że nie znoszę gościa, ale on nie miał z tym nic wspólnego - usprawiedliwi go.

Oczywiście, Julia w 1718 odcinku "M jak miłość" tak łatwo nie da za wygraną i wciąż będzie o wszystko obwiniać Andrzeja. Wówczas Sylwia zrozumie, że tym sposobem do niczego nie dojdą i poradzi przyjaciółce, aby raz na zawsze zapomniała o Budzyńskim, co ku jej zaskoczeniu, Malicka zgodzi się uczynić...

- Ale od niego wszystko się zaczęło - zauważy Malicka.

- Wiem, że wiele przez niego wycierpiałaś, ale może dla swojego własnego świętego spokoju pora już zakończyć ten temat? - zaproponuje jej.

- I to właśnie zamierzam. Raz na zawsze! - postawi sprawę jasno w 1718 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość. Julia pozbiera się po próbie samobójczej i pójdzie po swoje! Budzyńscy się od niej nie uwolnią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze