M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Oskar zacznie szantażować Weronikę! Powie Wernerowi, że wrobiła go w dziecko? - ZDJĘCIA

2023-03-15 14:56

W 1718 odcinku "M jak miłość" Oskar (Krzysztof Cybiński) zacznie nachodzić Weronikę (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i domagać się spłaty reszty długu. Co prawda, Stępień sprzeda pierścionek zaręczynowy od Wernera (Jacek Kopczyński), ale to będzie jedynie część należności, a kochanek powoli będzie tracił cierpliwość. W 1718 odcinku "M jak miłość" Oskar natknie się w mieszkaniu Weroniki na Adama i szybko zrozumie, że Stępień znalazła sobie nowego tatusia. To sprawi, że kochanek stanie się coraz śmielszy i otwarcie zagrozi jej, że gdy nie dostanie pieniędzy, to powie Wernerowi, że wrabia go w dziecko! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" Adam zaopiekuje się Weroniką i dzieckiem, których zacznie rozpieszczać drogimi zakupami i prezentami. Werner nakupi mnóstwo zabawek i ubranek dla malucha, ale zadba również o jego mamę, której będzie robił zakupy i przygotowywał zdrowe posiłki. Oczywiście, Adam wciąż nie będzie wiedział, że Stępień okłamała go w sprawie dziecka i to nie on jest jego ojcem, ale w 1718 odcinku "M jak miłość" wszystko się zmieni za sprawą Oskara. Były kochanek Weroniki znów zacznie ją nachodzić, a w jej mieszkaniu natknie się właśnie na Adama!

W 1718 odcinku "M jak miłość" Weronika ponownie okłamie Adama i przedstawi Oskara jako kolegę z pracy, który przyszedł, aby odebrać dokumenty. Oczywiście, Werner nie będzie chciał im przeszkadzać, dlatego pożegna się i wyjdzie, a gdy byli kochankowie zostaną sam na sam, to Oskar od razu przejdzie do rzeczy!

- Szybko się pocieszyłaś... I jak masz resztę kasy? - zapyta.

- Nie i szybko nie będę jej miała - odpowie Weronika.

Jednak w 1718 odcinku "M jak miłość" Oskar rozejrzy się po domu Weroniki i będzie zupełnie innego zdania. Tym bardziej, że wszędzie będą walały się zabawki i ubranka dla dziecka, a kuchnia Stępień będzie bogata w różne produkty. Jednak kochanka da Oskarowi do zrozumienia, że to wcale nie jej sprawka!

- No, ale widzę, że całkiem dobrze sobie radzisz finansowo - uzna Oskar.

- To nie ja to... - spróbuje wyjaśnić, ale kochanek już domyśli się prawdy.

Wtedy w 1718 odcinku "M jak miłość" Oskar zrozumie, co jest grane! Kochanek zda sobie sprawę, że Stępień wrobiła bogatego prawnika w dziecko i tym bardziej zacznie domagać się spłaty długu, szantażując Weronikę, że w przeciwnym razie o wszystkim powie Adamowi, a ona zostanie już zupełnie z niczym!

- A... wkręciłaś nowego tatuśka? Dobra jesteś… Chyba nie chciałabyś, żeby poznał prawdę, co? Masz czas do końca tygodnia... A później inaczej pogadamy... - zagrozi jej.

Wówczas w 1718 odcinku "M jak miłość" Weronika kompletnie się załamie. Stępień zda sobie sprawę, że nie uda jej się zorganizować pieniędzy i sama postanowi uprzedzić swojego kochanka i przyznać się Adamowi do wszystkich kłamstw. Szczególnie, że Werner nie będzie zasługiwał na takie traktowanie...

M jak miłość. Oto prawdziwy ojciec dziecka Weroniki. Wrobiła Wernera w ciążę, ale wszystko się wyda!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze