M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Adam Werner oświadczy się Marysi! Rogowski szybko podejmie działania - ZDJĘCIA

2023-03-20 20:40

Werner (Jacek Kopczyński) całkiem straci głowę w 1718 odcinku "M jak miłość"! Pijany i upokorzony Adam nie pomyśli logicznie i zacznie podrywać Marysię Rogowską (Małgorzata Pieńkowska)! Jakby tego było mało, prawnik upokorzy się na oczach Artura (Robert Moskwa)! Świadkami całej sceny staną się także Budzyńscy, którzy spróbują uratować przyjaciela. W 1718 odcinku "M jak miłość" Wernerowi całkiem poprzewraca się w głowie, a Marysia wyda się przerażona. Prawnik załamie się po koszmarnych wydarzeniach.

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" Werner całkiem oszaleje! Adam pogrąży się w rozpaczy i w amoku zacznie podrywać skołowaną Marysię Rogowską. Jak do tego dojdzie? Otóż prawnik usłyszy wreszcie prawdę o tym, że Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) go oszukała i nie spodziewa się z nim dziecka... Werner chwilę wcześniej będzie szukał sali na ślub, a była kochanka Gryca (Marcin Bosak) oznajmi mu nagle, że ceremonia się nie odbędzie i odda mu pierścionek. To dobije prawnika, który postanowi się upić do utraty rozumu! Po pijaku wpadnie na pomysł pójścia po pomoc do Budzyńskich. Zamówi taksówkę z baru do Grabiny i nawet kupi do auta kolejny alkohol. - Widział pan znak? - zapyta oburzony kierowca, widząc otwartą buteleczkę wódki. - A gdybym panu powiedział, że moja narzeczona będzie miła dziecko z innym? - rzuci załamany Werner i upije łyk alkoholu. W srodze do siedliska nieźle się upije. Kiedy wysiądzie z taksówki, zacznie się zataczać, ale ale po drodze spotka Marysię i Artura, którzy postarają się pomóc. Zacznie gadać do Rogowskiej straszne głupoty!

- Pani jest kobietą, która by mnie nie okłamała, prawda? - zacznie bełkotać Adam, kiedy Rogowscy zauważą go pijanego po wyjściu z taksówki. - Pani się w ogóle nie zmienia, tyle lat to samo po prostu, taka dzielna, stanowcza - będzie kontynuował swoje wywody Adam, a Rogowscy postarają się dociągnąć go do pensjonatu Magdy. - Pani myśli, że jestem pijany - zabełkocze Werner, a Marysia zacznie się odsuwać pod naciskiem prawnika. Na szczęście nadejdą Budzyńscy i zobaczą, że Rogowskim potrzebna jest pomoc. 

Magda i Andrzej uratują Marysię z opresji w 1718 odcinku "M jak miłość"

Budzyńscy natychmiast zajmą się skołowanym prawnikiem, tym samym uwalniając Rogowskich. Artur oczywiście nie będzie miał pretensji do Adama za dziwny sposób podrywu, bo zrozumie przecież, że prawnik przeżył koszmar i nie myśli logicznie. Wybaczy mu nawet, że Adam klęknie przed Marysią i oświadczy się kobiecie! - Kobieto o anielskim spojrzeniu, wyjdziesz za mnie? - zapyta się kompletnie pijany Werner. Tu Artur wkroczy do akcji i powstrzyma rozwój wydarzeń. 

Budzyńscy od razu zaopiekują się kolegą w potrzebie, który jedyne czego będzie potrzebował, to ciepłe łóżko i dużo snu. Marysia i Artur będą przekonani, że jest pod dobrą opieką. 

M jak miłość. Dramat Wernera. Pokocha dziecko Weroniki jak własne, a ona zrobi z niego głupka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze