M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Magda znajdzie salę na ślub! Piękna ceremonia odbędzie się w ekskluzywnym miejscu - ZDJĘCIA

2023-03-19 9:41

W 1718 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) odkryje idealne miejsce na ślub! Ekskluzywna restauracja wyda się przytulna, ciepła i skusi romantycznym klimatem. Budzyńska w 1718 odcinku "M jak miłość" będzie pod wrażeniem uroku miejsca, gdzie uda się z niemałą ciekawością. Tylko po co Magda ma oglądać salę na przyjęcie weselne, skoro nadal formalnie pozostaje w związku małżeńskim z Andrzejem (Krystian Wieczorek)? Żadnego rozwodu nie było, a mimo to Budzyńska zachwyci się urokiem pewnej restauracji.

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1718 odcinku "M jak miłość" będzie coraz bliżej wybaczenia Andrzejowi zdrady z Julią (Marta Chodorowska). Coraz częściej przekonuje się, że mąż żałuje występku, ale mogą budować wspólną przyszłość na nowych fundamentach. Budzyńska w 1718 odcinku "M jak miłość" uda się zobaczyć pewną restaurację, idealną na przyjęcie weselne. Tylko po co, skoro oficjalnego rozwodu z Andrzejem jednak nie wzięli, więc nadal pozostają w związku małżeńskim? Odpowiedź jest prosta, a ma bezpośredni związek z planami Wernera (Jacek Kopczyński). To on poprosi przyjaciółkę o przybycie pod drzwi restauracji i rzetelną ocenę tego, czy nadaje się na przyjęcie weselna dla niego i Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska). 

Przypomnijmy, że Adam oświadczył się byłej kochance Gryca (Marcin Bosak), ponieważ uważa, że to jego dziecka spodziewa się kobieta. Werner pospieszy się ze ślubem i przyjęciem, a w 1718 odcinku "M jak miłość" Magda pomoże mu wybrać salę, co ją samą mocno zdziwi. - (...) Tu jest cudnie, ale nie uważasz, że na ten temat powinieneś rozmawiać ze swoją przyszłą panną młodą? - słusznie zauważy Magda, ale Adam szybko wyjaśni jej, że on i Weronika mają pewne problemy. Podobno kobieta mocno się od niego oddali i ich związek w ogóle nie będzie przypominał szczęśliwego okresu narzeczeństwa. 

Magda zbliży się do Andrzeja w 1718 odcinku "M jak miłość"

Budzyńska postara się doradzić przyjacielowi, ale nie będzie miała zamiaru wtrącać się w jego związek. Jeszcze tego samego dnia, kiedy znajdzie się z Andrzejem sam na sam w siedlisku dojdzie za to do przełomu. Budzyńscy bardzo się do siebie zbliżą, wreszcie będzie intymnie i romantycznie. Dojdzie do pocałunku i czułości. Wreszcie będą wyglądać jak dwójka zakochanych, a nie skłócone małżeństwo z problemami po zdradzie. Gorszy los czeka niestety Adama, bo w 1718 odcinku "M jak miłość" usłyszy od Weroniki, że jego starania poszły na marne. Kobieta wreszcie wyzna mu, że to nie jego dziecka się spodziewa i cały czas go oszukiwała. Werner się załamie, upije i zrozumie, że żadnego ślubu w ogóle nie będzie! 

M jak miłość. Dramat Wernera. Pokocha dziecko Weroniki jak własne, a ona zrobi z niego głupka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze