M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1717: Bartek oszukany przez Ulę. Uzna męża za wroga i zażąda wolności - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-14 21:04

W 1717 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) nie będzie już w stanie trafić do Uli (Iga Krefft), przekonać ją do powrotu do Grabiny, do rezygnacji z szalonego planu przeprowadzki na stałe do Australii. Zwłaszcza, że Ula będzie kłamała jak najęta. Oszuka nie tylko Mostowiaków, ale przede wszystkim Bartka, który w 1717 odcinku "M jak miłość" w decydującym momencie zapyta żonę czego tak naprawdę chce. W odpowiedzi usłyszy od Uli żądanie wolności. Małżeństwo z Bartkiem, rodzina, jaką stworzyli dla Kalinki (Oliwia Kępka) nie dadzą jej już szczęścia. To koniec Uli i Bartka w "M jak miłość"? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1717 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek w 1717 odcinku "M jak miłość" będą o krok od rozstania! Konflikt między Lisieckimi w sprawie powrotu z Australii do Grabiny już na stałe urośnie do takich rozmiarów, że przestaną ze sobą normalnie rozmawiać. Co więcej, Ula uzna Bartka za swojego wroga, obarczy go winą za to, że nie pozwala jej spełniać marzeń o kursie jogi w Sydney, odkrywaniu siebie, realizacji własnych marzeń. Dla Bartka najważniejsza bowiem będzie rodzina. To w Grabinie, w domu Mostowiaków, przy babci Barbarze (Teresa Lipowska) będzie chciał budować wspólną przyszłość z Ulą i Kalinką. Tyle tylko, że żona nie podzieli jego pragnień.

Jakby tego było mało w 1717 odcinku "M jak miłość" Ula okłamie Bartka, wmówi mu, że wrócą do Australii tylko na parę miesięcy, ale już w kwietniu znów będą w domu. Lisieckiemu coś jednak zacznie nie grać, gdy Ula dość nerwowo zareaguje na wieść, że on chce się dogadać z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski) w sprawie powrotu do spółki w jego firmie ogrodniczej. Opadną mu ręce na kolejny wybuch Uli, która w 1717 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciała nawet słyszeć o tym, by znów pracować z Tadeuszem.

Aż wreszcie w 1717 odcinku "M jak miłość" do Bartka dotrze, że Ula go oszukuje. Barbara uprzedzi go, że Uli już nie można wierzyć na słowo. Mostowiakowa z trudem zniesie kolejne kłamstwa Uli. - Uleńko, babcia mi powiedziała o waszej rozmowie... Ty nawet przez chwilę nie zamierzałaś wrócić tu na wiosnę, nie? Dlatego nie chciałaś, żebym rozmawiał z Tadeuszem? 

- O co ci chodzi? Czego ty ode mnie oczekujesz? - rzuci Ula z pogardą, nie patrząc nawet na Bartka.

- Szczerości...

- Nie, bo kiedy ja szczerze mówię ci czego chcę, ja, nie ty, nie babcia, nie cała rodzina Mostowiaków, to ty mnie próbujesz od tego odwieźć! I wszyscy wpędzacie mnie w poczucie winy! - Ula w 1717 odcinku "M jak miłość" znów zacznie atakować wszystkich, którzy stają jej na drodze do szczęścia. Nie oszczędzi nikogo. Nawet Bartka uzna za swojego wroga.

- Ale to jest nieprawda! Ja nie jestem twoim przeciwnikiem! I nadal cię kocham... - zapewni żonę Lisiecki. Na próżno, bo w 1717 odcinku "M jak miłość" Ula będzie chciała czegoś innego niż on. Mąż i córka przestaną się dla niej liczyć. Postawi Bartkowi swoje żądania. - Skoro mnie kochasz to pozwól mi na szczęście i wolność!

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze