M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Aneta wyciągnie z Olka gdzie znikają ich pieniądze! Z tego już się nie wykręci - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-07 21:03

W 1715 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) nie ukryje przed Anetą (Ilona Janyst) dłużej swojej tajemnicy! Zwłaszcza, że przeciwko Chodowskiemu będzie przemawiało dość dziwne zniknięcie pieniędzy z małżeńskiego konta. Dociekliwa Aneta wreszcie wybuchnie i w 1715 odcinku "M jak miłość" przyciśnie Olka, żeby wyjaśnił jej o co w tym wszystkim chodzi, dlaczego od dłuższego czasu coś kręci, co ma na sumieniu. Przerażony Olek nie będzie miał już innego wyjścia jak tylko przyznać się podejrzliwej Anecie, że nie wyda ich pieniędzy na kochankę, tylko na nową zabawkę... motor. Na widok niebezpiecznego pojazdu Aneta nie pozostawi na mężu suchej nitki. Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Tajemnica Olka wyda się w 1715 odcinku "M jak miłość". Od dnia zakupu motocykla Chodakowski tak bardzo boi się reakcji Anety na "niespodziankę", że dwoi się i troi, by ukochana nie za wcześnie poznała prawdę. Zwłaszcza, że sporo przepłacił za motor, który jest złomem, wymaga remontu i pochłania sporą część ich wspólnych oszczędności. Właśnie nagłe znikanie pieniędzy ze wspólnego konta w 1715 odcinku "M jak miłość" będzie dla Anety sygnałem, że Olek coś lub kogoś przed nią ukrywa. Nie przestanie podejrzewać o sekretny romans, kochankę na boku, zwłaszcza, że Chodakowski nie zdoła wprost powiedzieć co zrobił z ich oszczędnościami, na co je wydał.

W decydującym momencie w 1715 odcinku "M jak miłość" Aneta wybuchnie i postawi Olka pod ścianą. - Ty coś kręcisz, coś ściemniasz! A ja ci zadałam proste pytanie... O co w tym wszystkim chodzi! - zwróci się do przerażonego męża, który już nie wymiga się od odpowiedzi. W końcu z Anetą to żadne przelewki, jeśli coś pójdzie nie tak, to będzie gotowa nawet wywalić Olka z ich mieszkania. Żądanie wyjaśnień zmusi Chodakowskiego do przyznania się do winy!

Dlatego w 1715 odcinku "M jak miłość" zasłoni Anecie oczy, zabierze ją do garażu i wreszcie pokaże motor, który kupił na ich romantyczne wyprawy. Na widok motocykla Aneta wcale nie wpadnie w zachwyt. Wręcz przeciwnie! Uzna zabawkę męża za niebezpieczne narzędzie do zabijania, wygarnie mu całą masę argumentów, że nigdy nie wsiądzie z nim na motor, nie narazi własnego życia dla "przygody". Czy Olek w 1715 odcinku "M jak miłość" będzie musiał pozbyć się motoru, żeby nie narazić się na jeszcze większy gniew Anety? Być może znajdzie sposób, by przekonać żonę, żeby dała im szansę...

M jak miłość. Aleksandra i Iwona odkryją tożsamość kochanki Olka. Matki Chodakowskiego złapią go na gorącym uczynku!
Najnowsze