M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Aneta odkryje, że Olek wykrada pieniądze z ich konta! Z tego Chodakowski już się nie wywinie - ZDJĘCIA

2023-02-16 9:08

W 1715 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) wciąż będzie bał się reakcji Anety (Ilona Janyst) na motor, który kupił, żeby sprawić żonie niespodziankę, zabrać ją w szaloną podróż nad morze. Strach przed Anetą nie powstrzyma jednak Olka przed wkręceniem się jeszcze bardziej w szarżowanie z motocyklem ukrywanym w garażu u Marcina (Mikołaj Roznerski)! Niestety dociekliwa i czujna Aneta w 1715 odcinku "M jak miłość" odkryje, że Olek coś kręci, że wykrada z ich wspólnego konta pieniądze, które wydaje nie wiedzieć na co! Dociśnie męża, a biedny Chodakowski już się nie wywinie. Będzie musiał przyznać się żonie do kupna motoru. A to pociągnie fatalne skutki!

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55  w TVP2

Motor Olka tylko do 1715 odcinka "M jak miłość" pozostanie jego słodką tajemnicą! Nie dość, że coraz bardziej zauroczony nową maszyną Chodakowski nie będzie już panował nad emocjami jakie wywołuje w nim kupiony za duże pieniądze motocykl, to jeszcze zacznie wydawać coraz więcej, żeby przerobić złom na dwóch kółkach w sprzęt, który zrobi wrażenie na Anecie. Tylko wtedy będzie chociaż cień szansy na to, że żona nie zabije go za to szaleństwo, za to, że za jej plecami kupił maszynę do zabijania. A przecież obiecał ukochanej, że nigdy nie będzie ryzykował życiem dla jakiejś głupoty.

Tyle tylko, że w 1715 odcinku "M jak miłość" plany Olka pokrzyżuje Aneta, której spokoju nie da myśl, że mąż coś przed nią ukrywa. Nie będzie już podejrzewała go o romans, ale sekretne rozmowy Olka z łazience, wymieniane ukradkiem SMS-y wzbudzą jej jeszcze większy niepokój. Aż wreszcie Aneta odkryje, że Olek z ich rodzinnego konta wykrada pieniądze. Będą to na tyle duże sumy, że Chodakowska uzna, że coś lub ktoś musi się za tym kryć. Wreszcie zażąda od Olka wyjaśnień dlaczego bierze pieniądze bez jej wiedzy i na co tyle wydaje.

Biedny Olek w 1715 odcinku "M jak miłość" spanikuje. Przerazi go wizja, że Aneta będzie chciała go zabić. Albo w najlepszym wypadku wyrzuci go z domu za kupno motoru. Ale nie będzie miał już innego wyjścia jak tylko przyznać się żonie, że kupił motocykl, za który sporo przepłacił i teraz musi doprowadzić go do ładu, żeby spełniło się ich marzenie o wspólnych podróżach nad morze, szczypcie szaleństwa w związku. Można się spodziewać jaka będzie reakcja Anety na motor Olka, kiedy w 1715 odcinku "M jak miłość" mąż pochwali się zakupem nowej zabawki.

M jak miłość. Niebezpieczne hobby Olka. Przepłaci i jeszcze narazi się Anecie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze