M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Aneta dowie się o intrydze Argasińskiego i Ewy Kalinowskiej! Nie ujdzie mu to na sucho - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-07 21:05

W 1715 odcinku "M jak miłość" Laura (Klaudia Kulinicz) przypadkiem usłyszy rozmowę Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth) i Argasińskiego (Karol Strasburger) o podstawionej pacjentce Klaudii (Angelika Smyrgała), która miała uwieść Łukasza (Jakub Józefowicz). Zszokowana pielęgniarka natychmiast powie o swoim odkryciu Anecie (Ilona Janyst), która będzie zbulwersowana zachowaniem byłego ordynatora. W 1715 odcinku "M jak miłość" Chodakowska będzie gotowa o wszystkim donieść Wojciechowskiemu, ale Laura spróbuje ją powstrzymać, bo będzie miała ku temu ważny powód! Koniecznie poznaj szczegóły, zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i ZWIASTUN z tą sceną.

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1715 odcinku "M jak miłość" Kalinowska spotka się z Argasińskim, ale nie będzie miała dla niego dobrych wieści. Wszystko przez to, że Klaudii uda się dowieść wierności Łukasza wobec Patrycji (Alżbeta Lenska), w związku z czym podstawiona pacjentka nie będzie miała nic więcej do roboty i odmówi dalszej współpracy. Oczywiście, Ewa nie pozwoli jej się tak łatwo wycofać i za wszelką cenę spróbuje wymusić na niej zdradę Wojciechowskiego, ale już nic tym nie ugra. W 1715 odcinku "M jak miłość" Kalinowska przyzna Argasińskiemu, że ich intryga skończyła się fiaskiem, ale nie będzie świadoma, że ich rozmowę słyszy Laura!

W 1715 odcinku "M jak miłość" pielęgniarka zjawi się w kawiarni, aby odebrać swój urodzinowy tort i przypadkiem odkryje, że wybrała to samo miejsce co Kalinowska i Argasiński. W momencie, gdy Laura będzie czekać na swoje zamówienie dokładnie przysłucha się rozmowie wspólników, z której dowie się, że Ewa na zlecenie Jerzego podstawiła Łukaszowi kochankę, która miała doprowadzić do zdrady, ale ich plan się nie udał!

Oczywiście, Kalinowska w 1715 odcinku "M jak miłość" zacznie namawiać Argasińskiego do kolejnej intrygi, ale Jerzy zdecydowanie powie pas! Ordynator otwarcie zapowie, że Łukasz zdał u niego najważniejszy egzamin, w związku z czym musi w końcu pogodzić się z odejściem ukochanej Patrycji i zostawić ich w spokoju.

Zszokowana Laura w 1715 odcinku "M jak miłość" od razu poinformuje o swoim odkryciu Anetę, którą zbulwersuje zachowanie Argasińskiego! Wściekła Chodakowska uzna, że to już przegięcie i postanowi natychmiast donieść o wszystkim Łukaszowi, ale pielęgniarka jej na to nie pozwoli. Laura da Anecie jasno do zrozumie, że Jerzy poniósł już wystarczającą karę i z tego względu zrobi jej się szalenie żal byłego ordynatora...

- Co takiego? Argasiński podstawił Łukaszowi dziewczynę? To dupek! Dobrze, że Łukasz jest dzisiaj w pracy. O wszystkim mu powiem - zapowie Aneta.

- Nie, Argasiński powiedział, że to był test i skoro Łukasz go zdał, to on się musi wycofać - uzna Laura.

- Laura, ale jemu to nie może ujść na sucho - stwierdzi Chodakowska.

- Odpuść! Po co to rozgrzebywać? Patrycja i Łukasz są szczęśliwi, a Argasiński... Gdybyś ty słyszała jak on mówił o tej swojej samotności. On naprawdę poniósł największą karę za to wszystko, co zrobił - zapewni ją, przez co w 1715 odcinku "M jak miłość" wzbudzi współczucie nawet u Anety, która ostatecznie nie powie Łukaszowi o podstawionej pacjentce!

M jak miłość odcinek 1715 ZWIASTUN. Iza zobaczy swoje zdjęcie u Radka! Argasiński zerwie umowę z Ewą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze