M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Modry świadkiem skandalu u Mostowiaków. Barbara nie będzie wiedziała, jak to wytłumaczyć - ZDJĘCIA

2023-02-28 21:07

Józef Modry (Stefan Friedmann) w 1713 odcinku "M jak miłość" stanie się świadkiem skandalu u Mostowiaków. W zazwyczaj zgranej rodzince dojdzie do rozłamu, a wszystko za sprawą nagłego powrotu Uli (Iga Krefft). Józek na własne oczy zobaczy przemianę Uli i jej nową tożsamość. Barbara (Teresa Lipowska) początkowo ucieszy się z powrotu wnuczki, ale szybko okaże się, że dziewczyna opowiada niestworzone historie, które zaszokują Mostowiakową i jej przyjaciela. Modry ostro skomentuje zachowanie Uli i nie pozostawi złudzeń, że jest mocno zdziwiony zmianą u Mostowiaków.

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Modry będzie w odwiedzinach u Barbary, kiedy Ula da prawdziwy popis w domu Mostowiaków. Lisiecka wróci z Australii sama, zostawiając tam Kalinkę (Oliwia Kępka) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Przyjedzie do domu w Grabinie i początkowo nie przyzna się, że nie ma zamiaru z powrotem się tam sprowadzać. Wyzna za to, że odkryła w życiu nową drogę i teraz planuje zostać joginką. 

- Bartek dostał bardzo dużo zleceń. Szkoda by było z tego zrezygnować. Poza tym on od początku wiedział co chce ze sobą zrobić. Pamiętacie jaka ja byłam przed wyjazdem? W ogóle nie wiedziałam co chcesz w życiu robić... - oznajmi Ula babci i Modremu w 1713 odcinku "M jak miłość" i wyzna, że teraz ma już plan na siebie. - (...) Zaczęłam uczyć się jogi i w przyszłości chciałbym zostać instruktorką. A w ogóle coś wam pokażę - powie Lisiecka i pokaże tatuaż na klatce piersiowej. Opowie, że to mandala, symbol jej nowego życia. 

- To nie na moją głowę. Ja tego nie rozumiem. Ale podoba mi się - skomentuje Modry, a Barbarze z chwili na chwilę coraz bardziej zrzednie mina.

Modry ostro skomentuje skandal u Mostowiaków w 1713 odcinku "M jak miłość"

Na tatuażu się nie skończy, bo Ula w 1713 odcinku "M jak miłość" pójdzie o krok dalej i wyjaśni, że stała się inną osobą. Poznała nowych ludzi i odkryła pasję. - Ja poznałam tak niesamowitych ludzi, którzy są dla mnie tak życzliwi, akceptują mnie w całości za to kim jestem po prostu. To mi daje taką odwagę i siłę, żeby szukać siebie, zastanawiać się nad swoim życiem, nad tym, czego ja chcę. To jest jakaś magia po prostu... - wyjaśni Lisiecka, a kiedy zakończy swoje wywody, Józek oniemieje. Podobnie zresztą jak Barbara.

- No to nieźle nam nasza dziewczyna odleciała na antypodach! - wprost skomentuje Modry po wysłuchaniu wszystkich rewelacji Uli. Barbara nie będzie wiedziała, jak się tłumaczyć. W domu Mostowiaków dawno nie było takiej sytuacji, że ktoś wyjechał i wrócił całkiem odmieniony, z nowym światopoglądem. 

- To nie ta sama Ula, która tu była przed wyjazdem do Australii - stwierdzi Barbara z przerażeniem. - Będzie musiała popracować nad swoim zen... - sarkastycznie rzuci przyjaciel Mostowiakowej. 

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze