M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1712: Damian zza granicy zrobi z Ani głupią. Nawet Basia wytknie jej, że chłopak ją wystawił - ZDJĘCIA

2023-02-27 20:55

Damian (Oliwer Proctor) w 1712 odcinku "M jak miłość" nie pojawi się w Polsce, a i tak uda mu się zrobić z Ani (Gabriela Świerczyńska) głupią. Chłopak wyjechał do USA, do umierającego ojca, ale wcale tego nie chciał. Jak się okaże, nieźle zadomowi się w Stanach, bo Wojciechowska nie będzie mogła liczyć na dobre traktowanie. W 1712 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) i Jasiek (Stanisław Dusza) zorientują się, że Damian zachowuje się niepoważnie, raniąc tym samym przyjaciółkę. Wszystko pójdzie w złą stronę.

"M jak miłość" odcinek 1712 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ania będzie tęsknić za ukochanym w 1712 odcinku "M jak miłość", ale zauważy, że on zaczął zachowywać się co najmniej dziwnie. Damian wyjechał do USA, bo matka Sandra (Anna Oberc) naopowiadała mu o chorobie ojca, mówiąc tym samym, że lecą do Stanów tylko na jakiś czas. Wiadomo już, że zostaną tam na stałe, o czym chłopak w momencie wylotu nie wiedział. Związek Ani i syna Sandry raczej nie przetrwa, bo już w 1712 odcinku "M jak miłość" zrobi z niej  głupią przed znajomymi. Wojciechowska postara się ukryć swoje niezadowolenie, kiedy co chwila zerknie w telefon, a tam nie pojawią się żadne wiadomości od chłopaka. 

- I co? Ukochany dalej nie odpisuje? - zapyta się Jasiek, kiedy przyuważy koleżankę siedzącą z nosem w telefonie. - Ta, odpisuje, raz na trzy dni... - rzuci kąśliwie Ania, a Basia zauważy, jak jej źle. - A ty przesunęłaś dla niego swoją osiemnastkę, na termin nieokreślony... - przypomni Basia w 1712 odcinku "M jak miłość", zauważając duży nietakt Damiana. Chłopak obiecał przecież, że wróci z USA, wie, że dla nastolatki to ważny czas w życiu, a teraz nawet nie raczy się z nią skontaktować. Ani zrobi się głupio przed znajomymi. - Warto było? - zapyta się Basia. - Nieważne, słuchaj, przede wszystkim, jak ty się czujesz? - zapyta się Wojciechowska, całkowicie zmieniając temat. 

Damian nie wróci z USA, ale Ania z "M jak miłość" nie zostanie sama

Damian i Sandra nie wrócą z USA, zostaną tam na stałe, a powód jest dość prosty. Aktor Oliwer Proctor, który odgrywał rolę chłopaka Ani, zrezygnował z udziału w "M jak miłość" z powodu wyjazdu na studia do Wielkiej Brytanii. Ania nie ma więc co liczyć na powrót swojego chłopaka, ale za to wkrótce w "M jak miłość" pozna tajemniczego Marka, taksówkarza. W wyniku ciekawego splotu akcji, Wojciechowska zainteresuje się przystojniakiem. Możliwe, że to on zastąpi jej Damiana! Ania nie będzie siedzieć i płakać po nieudanej relacji z synem Sandry. Postawi na nowe znajomości. 

M jak miłość. Basia wyzna jak gwałciciel Filip zniszczył jej życie. Ania i Jasiek zgodzą się na jej ryzykowną prośbę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany