M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: To on zastąpi Ani chłopaka Damiana! Taksówkarz Marek nowym ukochanym Ani - ZDJĘCIA

2023-02-21 21:11

W 1716 odcinku "M jak miłość" Ania Wojciechowska (Gabriela Świerczyńska) pozna chłopaka, który zajmie miejsce Damiana (Oliwer Proctor). Po rozstaniu z ukochanym Ania niezbyt długo będzie sama. Przeznaczenie postawi na jej drodze sympatycznego taksówkarza Marka (Jakub Kondrat), którego 18-latka już w 1716 odcinku "M jak miłość" przedstawi przyjaciołom - Basi (Gabriela Raczyńska) i Jaśkowi (Stanisław Dusza). Tym samym do obsady "M jak miłość" dołączy nowy bohater, grany przez 25-letniego Jakuba Kondrata. Jak rozwinie się ta znajomość? Czy Marek zostanie nowym ukochanym Ani? Zobacz ZDJĘCIA z 1716 odcinka "M jak miłość" i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Damian nie wróci do "M jak miłość", bo wcielający się w tę postać Oliwer Proctor wyjechał na studia do Wielkiej Brytanii. Ale Ania Wojciechowska dość szybko zapomni o chłopaku, minie jej tęsknota za ukochanym, który podczas pobytu w USA ostatecznie zerwie ich związek. Miejsce Damiana w obsadzie "M jak miłość" zajmie inny chłopak, z którym dość szybko Anię połączy bliska więź. Stanie się to już w 1716 odcinku "M jak miłość". Los sprawi, że Ania pozna taksówkarza Marka, który od pierwszego spotkania będzie sprawiał wrażenie porządnego, sympatycznego młodego mężczyzny. Starszego od Ani o kilka lat.

Ania w 1716 odcinku "M jak miłość" przyprowadzi taksówkarza Marka do mieszkania Basi

Jak w 1716 odcinku "M jak miłość" zacznie się znajomość Ani i Marka? Bardzo obiecująco, bo już pierwszego dnia oczarowana nowym znajomym Wojciechowska przedstawi go Basi i Jaśkowi. Przyprowadzi taksówkarza Marka do mieszkania przyjaciółki w ważnym dla niej momencie. Basia weźmie udział w konkursie pianistycznym, lecz nie obędzie się bez wpadek. Z opresji Basię uratuje Franka (Dominika Kachlik), której uda się przekonać organizatora imprezy, by jej córka mogła wystąpić. Żeby uczcić sukces Basia w 1716 odcinku "M jak miłość" zaprosi do siebie Jaśka i Anię, której towarzyszył będzie Marek.

25-letni Jakub Kondrat, absolwent szkoły filmowej w Łodzi dołączył do obsady "M jak miłość", żeby wypełnić pustkę po Damianie, granym przez Oliwera Proctora. Dla młodego aktora to pierwsza taka rola w telewizji. Nie wiadomo jak długo taksówkarz Marek zostanie u boku Ani Wojciechowskiej. Wszystko zależy od tego, czy widzom spodoba się ten wątek.

M jak miłość. Ania straci chłopaka.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze