M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Pola wyjawi Kamilowi jak Anita przez niego płakała! Przed córką Gryca nic się nie ukryje - ZDJĘCIA

2023-02-18 13:06

W 1710 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) wróci z Ukrainy do córki Poli (Hania Nowosielska) i ukochanej Anity (Melania Grzesiewicz), więc dwie najważniejsze osoby w życiu Gryca odetchną z ulgą, że rodzina znów jest w komplecie. Wyjazd Kamila do ogarniętego wojną kraju będzie kolejnym przełomem w jego związku z Anitą. Dzięki tej miłości Kamil stał się inną osobą, ale dopiero w 1710 odcinku "M jak miłość" usłyszy od Poli jak ukochana mocno przeżyła ich rozłąkę. Córka Gryca bez ogródek wyjawi mu, że widziała jak Anita płakała z powodu ich rozstania. Co na to Kamil? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1710 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil, Anita i Pola w 1710 odcinku "M jak miłość" znów będą razem! Po kilku dniach spędzonych na Ukrainie, dramatycznych poszukiwaniach Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), który ranny trafił do jednego ze szpitali, cały i zdrowy Kamil wróci do rodziny. Już na lotnisku stęskniona Anita rzuci się mu w objęcia. Szczęśliwa, że mimo ogromnego niebezpieczeństwa, jakie niosła ze sobą samotna wyprawa na Ukrainę, Kamilowi nic się nie stało. Po powrocie Gryca do domu radości nie będzie kryła też Pola.

Wyznanie Poli o Anicie w 1710 odcinku "M jak miłość" poruszy Kamila

7-letnia córka Kamila w 1710 odcinku "M jak miłość" nie odstąpi taty nawet na krok i opowie mu, co się działo w domu pod ich nieobecność. - Anitka płakała za tobą. Chyba bardzo tęskniła... - wyzna nagle Pola, a Kamil pierwszy raz usłyszy jak bardzo ukochana przeżywała ich rozstanie, jak bała się, że wydarzy się coś złego i więcej już go nie zobaczy. Będzie autentyczny zaskoczony, że Anita tak bardzo go kocha.

Anita pokocha Kamila jeszcze bardziej! Pora na ślub w "M jak miłość"?

Jeszcze tego samego wieczoru w 1710 odcinku "M jak miłość" Anita przyzna się Kamilowi, że to, co się zdarzyło w ostatnim czasie uzmysłowiło jej, że jest miłością jej życia. - Ten cały wypadek, to wszystko, uświadomiło mi, że jesteś dla mnie najważniejszy. To, że tam pojechałeś, nie patrząc na swoje bezpieczeństwo... Zrobiłeś to dla Andrzeja. Pokochałam cię jeszcze bardziej - powie, a Kamil dojdzie do wniosku,że ma przy sobie kobietę, która tak bardzo zmieniła jego samego i podejście do życia. Może niebawem zdecydują się na ślub!

M jak miłość. Kamil po powrocie z Ukrainy nie będzie już taki sam. Anita pozna wstrząsające kulisy wyjazdu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany