M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Kamil po powrocie z Ukrainy nie będzie już taki sam. Powie Anicie co tam widział - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-20 21:03

W 1710 odcinku "M jak miłość" odbędzie się poważna rozmowa Anity (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Bosak). Okaże się, że wyprawa na wojnę w Ukrainie wiele Gryca kosztowała, a szczegóły podróży zdradzi tylko ukochanej. Co prawda, uda mu się bezpiecznie wrócić do kraju i uratować przy tym Andrzeja (Krystian Wieczorek), ale zdobyte doświadczenia uczynią go innym człowiekiem. W 1710 odcinku "M jak miłość" Kamil doceni to co ma, ale też otwarcie przyzna się Anicie, że nigdy nie czuł się tak, jak podczas niebezpiecznej misji ratowania Budzyńskiego na Ukrainie.

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil wróci z wojny w Ukrainie w 1710 odcinku "M jak miłość". Przyleci razem z Andrzejem helikopterem, bo tylko tak dadzą radę przetransportować nieprzytomnego Budzyńskiego do Polski. Misja Gryca się powiedzie, obaj znów znajdą się w Warszawie, a Magda (Anna Mucha) natychmiast wtargnie do karetki męża, którą ratownicy przewiozą pacjenta bezpośrednio do szpitala. Anita będzie niebywale dumna z ukochanego, który uratuje przyjaciela. Zauważy jednak, że Kamil wrócił odmieniony, jakiś nieswój, a jego humor stał się nostalgiczny. Na domiar złego, w 1710 odcinku "M jak miłość", na Kamila spadnie informacja o ciąży Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska), która usilnie twierdzi, że spodziewa się dziecka Wernera (Jacek Kopczyński). To rozsierdzi Kamila, bo od razu wyczuje fałsz byłej kochanki, ale nie zdąży ostrzec Adama, który w ferworze emocji oświadczy się Weronice. 

Anita zauważy przemianę Kamila w 1710 odcinku "M jak miłość"

Gryc wiele przejdzie i z pewnością napatrzy się na ludzką tragedię w Ukrainie. Zdobyte doświadczenia wiele go nauczą. Anita dołączy do niego na ganku, gdzie zapyta się o dziwny nastrój. - Wrócisz na noc do domu? - zapyta zaczepnie Anita, bo Kamil dość długo będzie przesiadywał na ławeczce przed domem, zamiast spędzać z nią czas. - Jeszcze chwilę tu posiedźmy, co? - poprosi Kamil. - Cały czas zadręczasz się tą sprawą z Adamem? - zapyta Laskowska, nawiązując do szokującej informacji o ciąży byłej kochanki. Prawnik jednak zaprzeczy.

- Dzisiaj to się cieszę przede wszystkim, że wróciłem do domu, bezpiecznie... Nawet nie wiesz jak tam jest... - przyzna smutno Kamil w 1710 odcinku "M jak miłość", a Anita przyzna, że bardzo się o niego bała. - (...) Jeszcze muszę tam wrócić po samochód. Chciałem przylecieć z Andrzejem, chciałem być przy nim i go pilnować - wyzna wreszcie Gryc,  co oznaczałoby, że musi jeszcze raz jechać do Ukrainy. - Ten cały wypadek, to wszystko, uświadomiło mi, że jesteś dla mnie najważniejszy. To, że tam pojechałeś, nie patrząc na swoje bezpieczeństwo... Zrobiłeś to dla Andrzeja. Pokochałam cię jeszcze bardziej - wyzna szczerze Anita, a Gryc też doceni co ma i ile mógł stracić. 

M jak miłość. Kamil po powrocie z Ukrainy nie będzie już taki sam. Anita pozna wstrząsające kulisy wyjazdu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze