M jak miłość

M jak miłość. Braterstwo broni Andrzeja i Kamila. Kiedyś walczyli ze sobą, teraz z całym światem - ZDJĘCIA, WIDEO

Andrzej z "M jak miłość" wyznał, co połączyło go z Kamilem (Marcin Bosak). Krystian Wieczorek wyznał, że jeszcze nie tak dawno Budzyński i Gryc byli śmiertelnymi wrogami i walczyli ze sobą o serce Magdy (Anna Mucha). Kamil nawet na ich ślubie nie odpuścił i jeszcze długo dręczył Andrzeja przy okazji sprawy Olka (Maurycy Popiel) w sądzie. Ale potem w życiu Gryca pojawiła się Anita (Melania Grzesiewicz), a dziś obaj prawnicy pracują razem w tej samej kancelarii. To jednak nie wszystko - Kamil w "M jak miłość" właśnie pokazuje, ile warta jest prawdziwa przyjaźń i Andrzej mówi o ich braterstwie broni! Z kim teraz będą walczyć dawni rywale? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Andrzej i Kamil w M jak miłość zostali braćmi! Razem zawojują świat

Gwiazdor "M jak miłość", grający Andrzeja Krystian Wieczorek przyznał, że jego relacja z Kamilem zmieniła się o 180 stopni. Niegdyś straszni rywale, gotowi się pozabijać, a na pewno zniszczyć sobie wzajem życie, zostali "braćmi"! To właśnie Kamil wyruszy na samotny rajd w poszukiwaniu Andrzeja na Ukrainie. Kiedyś powiedzielibyśmy, że zrobił to dla Magdy. Dziś już widać wyraźnie, że Gryc ratuje swojego przyjaciela. Jak brata. 

- To jest w ogóle zaskakujące, że między Andrzejem a Kamilem - bo oni przecież byli antagonistami na początku - takie braterstwo broni się zrobiło - zdradza Krystian Wieczorek w "Kulisach "M jak miłość". 

- Nie zastanawiamy się w życiu, dlaczego coś robimy, tylko najpierw coś robimy - komentuje skromnie Marcin Bosak w "Kulisach "M jak miłość". - I wielokrotnie te decyzje kierowane porywem serca są właściwe - dodaje aktor. 

- To są chyba tak naprawdę najważniejsze wartości w życiu - ocenia Anna Mucha w "Kulisach "M jak miłość". - Czyli ludzie, którymi Magda ma szczęście się otaczać, przyjaciele, na których ma szczęście i może polegać.

W 1710 odcinku "M jak miłość" Kamil sprowadzi Andrzeja w śpiączce z Ukrainy do Polski. To dzięki niemu zobaczy męża Magda i będzie mogła zrobić wszystko, aby przywrócić go do życia.  

- Gdzie on jest? - będzie krzyczeć Magda na lotnisku w Warszawie. 

- W karetcie, ale nie pozwolili mi jechać z nim - odpowie Kamil.

Czy przyjaźń Andrzeja z Kamilem w "M jak miłość" będzie miała ciąg dalszych w jakiś spektakularnych akcjach? Na pewno znajdzie się sporo nowych powodów, aby mogli znów razem zadziałać i wydaje się, że jeżeli to zrobią, osiągną znacznie więcej, niż każdy z nich z osobna.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1712: Nieznane fakty z dochodzenia Marcina w sprawie oprawcy Basi krok po kroku! Bogaty Sowiński wykpi się ze wszystkiego – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze