M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Kamil nie dopuści do ślubu Wernera i Weroniki. Nie pozwoli im być razem - ZDJĘCIA

2023-02-05 11:38

W 1710 odcinku „M jak miłość” Kamil (Marcin Bosak) nie dopuści do siebie myśli, że Adam (Jacek Kopczyński) mógłby na zawsze związać się z Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Gryc dowie się o ciąży byłej kochanki i o jej zapewnianiu, że to prawnik jest ojcem. Kamil wyśmieje wszystko czego się dowie i za nic nie pozwoli, by Adam dał z siebie zrobić głupiego. W 1710 odcinku „M jak miłość” niestety będzie już za późno, bo Werner uwierzy kobiecie na słowo, postanowi stanąć na wysokości zadania i kupić pierścionek zaręczynowy. Oświadczy się Weronice, a z tego tak łatwo się nie wyplącze. Kamil nie odpuści.

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kamil nie umie zaufać Weronice na nowo, po tym wszystko, co zafundowała jemu i małej Poli (Hanna Nowosielska). Kobieta udowodniła nie raz, że jest zdolna do wszystkiego, nawet porwania własnego dziecka. Dlatego jak Kamili w 1710 odcinku „M jak miłość” dowie się, że Weronika jest w ciąży, rzekomo z Adamem, za nic w to nie uwierzy. 

- Jeszcze nic nie wiesz, ale brzuszek Weroniki... niedługo się powiększy - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Laskowskiej (Melania Grzesiewicz), która  wyjawi ukochanemu prawdę o jego byłej kochance. - Co ty mówisz? Weronika jest w ciąży...? Wow... No to niezła akcja... Nawet nie wiedziałem, że się z kimś spotyka… - przyzna Gryc, nie łącząc faktów. Anita objaśni, że to z Wernerem przespała się matka Poli i opowiada, że to z nim jest w ciąży. 

- Nie wierzę jej... - kategorycznym tonem skomentuje Kamil. - Nie wiem, kto jest ojcem tego dziecka, ale na pewno nie jest to Adam! Weronika myśli, że znalazła frajera, którego uda jej się wrobić! - wybuchnie Gryc i nie będzie miał pojęcia, że w tym samym czasie Werner podejmuje ważną decyzję. Prawnik zaprosi Weronikę do restauracji w 1710 odcinku „M jak miłość” i tam poprosi ją o rękę.- Weronika, wyjdziesz za mnie? - zapyta Adam, wyciągając pudełeczko z pierścionkiem. - Tak... - odpowie kobieta. - Serio?... - z niedowierzaniem dopyta Werner.

- Tak się cieszę, że będziemy wychowywać to dziecko razem... - wyszepce zadowolona z siebie Stępień. - Ja też... W tym samym czasie w 1710 odcinku „M jak miłość” Kamil spróbuje dodzwonić się do kolegi, by go ostrzec. Będzie już za późno, a Adam nie odbierze telefonu. 

- Ale przyznaj - nie jest nieprawdopodobna... Adam nie jest najbardziej odpowiedzialnym człowiekiem na świecie. To mogło się zdarzyć... -powie Anita. - Mogło. Ale się nie zdarzyło. Jestem tego pewien. Kochanie, uwielbiam cię za to, że w każdym próbujesz dostrzec coś dobrego, ale ja znam Weronikę na wylot... I nie mam żadnego powodu, żeby jej ufać - skomentuje Gryc i zrobi wszystko, byle nie dopuścić do ślubu byłej kochanki i przyjaciela. 

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze