M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Józef Modry odda Jagodę w ręce Tadeusza! Udzieli im błogosławieństwa - ZDJĘCIA

2023-02-03 11:24

W 1709 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 14.02.2023 o 20.55 w TVP2) Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) zdecyduje się na kolejny krok w związku z Jagodą (Katarzyna Kołeczek) i będzie chciał zamieszkać ze swoją ukochaną. Kiemlicz postanowi zapytać o zgodę siostrzenicę Modrego (Stefan Friedmann), ale nim to uczyni, to najpierw zwróci się z tym samym pytaniem do jej wuja. W 1709 odcinku "M jak miłość" szczęśliwy Józek odda Jagodę Tadeuszowi i da młodym swoje błogosławieństwo, licząc na to, że wspólne mieszkanie niebawem poskutkuje ślubem! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1709 odcinku "M jak miłość" plan Modrego powiedzie się i ostatecznie uda mu się zeswatać Jagodę i Tadeusza! Przypomnijmy, że Józek od początku robił wszystko, aby połączyć ze sobą swoją siostrzenicę i sadownika. Senior zatrudnił firmę Kiemlicza do renowacji swojego ogrodu, aby w ten sposób młodzi mogli spędzić ze sobą więcej czasu i lepiej się poznać. Niestety, nie wszystko potoczyło się po myśli Modrego, gdyż Jagoda i Tadeusz zupełnie nie mogli się dogadać, jednak po odejściu Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) wszystko się zmieniło. Siostrzenica Modrego wyciągnęła do Tadeusza pomocną dłoń, a wspólna praca tak ich połączyła, że w końcu narodziło się między nimi uczucie i choć początkowo oboje się go bali, to po szczerej rozmowie przezwyciężyli swoje lęki i zostali oficjalnie parą, zaś w 1709 odcinku "M jak miłość" pójdą o krok dalej i postanowią ze sobą zamieszkać!

W 1709 odcinku "M jak miłość" Tadeusz postanowi zaproponować Jagodzie, aby się do niego wprowadziła, ale nim do tego dojdzie zapyta o zgodę jej wuja. Kiemlicz odwiedzi Modrego, któremu akurat będzie towarzyszyć również Barbara (Teresa Lipowska) i w obecności nestorki rodu Mostowiaków zwróci się do Józka z prośbą o jego błogosławieństwo. Nieco zestresowany Kiemlicz tak zacznie rozmowę, że senior w pierwszej chwili pomyśli, że Tadeusz chce się oświadczyć Jagodzie, przez co popełni niezłe faux pas, jednak szybko się zrehabilituje i oczywiście da sadownikowi zielone światło! W 1709 odcinku "M jak miłość" Tadeusz otrzyma oficjalne pozwolenie od Józka na wspólne zamieszkanie z Jagodą, czym natychmiast zdecyduje się pochwalić ukochanej, z kolei seniorzy wspólnie zaczną świętować wystawanie młodych!

Tuż po rozmowie z Józkiem w 1709 odcinku "M jak miłość" Tadeusz zabierze Jagodę nad rzekę dokładnie w to samo miejsce, w którym siostrzenica Modrego znalazła jego pierścionek zaręczynowy, przeznaczony dla Oli (Justyna Karłowska). Wówczas Kiemlicz nagle się zatrzyma i postanowi zapytać o zgodę Jagodę, która podobnie jak wujek, pomyśli, że sadownikowi chodzi o oświadczyny, jednak Tadeusz uspokoi ją, że póki co miał na myśli wspólne zamieszkanie, na co zszokowana dziewczyna oczywiście się zgodzi!

- Jagoda, właśnie w tym miejscu chciałbym... - cytuje jego słowa swiatseriali.interia.pl.

- Tadeusz, ty chyba... nie zamierzasz...? - wejdzie mu w słowo.

- Zamierzam! Ale spokojnie... na razie to tylko klucze do domu! Żebyś ze mną zamieszkała i przekonała się, czy dasz radę znieść mnie non stop... - wyjaśni Tadeusz.

- Dziękuję... Nie spodziewałam się kompletnie! Ale tym bardziej się cieszę! - przyzna uradowana.

Jednak wtedy w 1709 odcinku "M jak miłość" Jagodę zaczną dręczyć wyrzuty sumienia z powodu wujka, ale Tadeusz zapewni ukochaną, że Modry nie ma nic przeciwko jej decyzji, gdyż zdążył już z nim o tym porozmawiać, a Józek dał im swoje błogosławieństwo!

- Tadziu... ale co na to wujek? Znów zostanie sam... - zacznie się zastanawiać.

- Już z nim rozmawiałem - oznajmi.

- Naprawdę? I co powiedział? - zainteresuje się.

- Że na wszystko się zgadza! I że jest szczęśliwy, kiedy ty jesteś szczęśliwa. A mam nadzieję, że... jesteś? - upewni się Kiemlicz.

M jak miłość. Jagoda odnajdzie ojca. Badania DNA potwierdzą,że to Staszek?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze