M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Werner po wyjeździe Kamila wygada się Poli, że do niego też będzie mówiła tato - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-02-14 9:10

W 1708 odcinku "M jak miłość" głupota Adama Wernera (Jacek Kopczyński) sięgnie zenitu! Dramatyczne wydarzenia związane z wypadkiem Andrzeja (Krystian Wieczorek), wyjazdem Kamila (Marcin Bosak) na Ukrainę na poszukiwania Budzyńskiego nie powstrzymają go przed robieniem z siebie totalnego błazna. Chwilę po tym jak Kamil zostawi Wernerowi pod opieką ukochaną Anitę (Melania Grzesiewicz) i córkę Polę (Hania Nowosielska), ten w 1708 odcinku "M jak miłość" powie 7-latce, że niedługo do niego też będzie mówiła "tatusiu". Anita nie będzie miała dość siły, by drążyć temat, więc Adam szybko się z tego wykręci. Ale nie na długo, bo Werner pochwali się, że zostanie ojcem.

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wyjazd Kamila w 1708 odcinku "M jak miłość" powstrzyma Adama Wernera przed przyznaniem się przyjacielowi, że będzie miał dziecko z jego byłą kochanką Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Matka Poli zaszła w ciążę zanim zaciągnęła Wernera do łóżka, ale bez trudu wmówi naiwnemu prawnikowi, że to on jest ojcem. Reakcja Adama na ciążę Weroniki będzie łatwa do przewidzenia. Wpadnie w panikę, zacznie dociekać czy to możliwe, skoro spali ze sobą tylko raz, aż wreszcie zapyta kochankę ile ma lat i czy nie jest za stara na bycie matką!

Gdy emocje nieco opadną Werner w 1708 odcinku "M jak miłość" postanowi podzielić się "radosną" nowiną z Kamilem, że jest z Weroniką. Nie zdąży, bo Gryc przed wyjazdem na Ukrainę nie będzie miał czasu ani ochoty słuchać o problemach przyjaciela, bzdetach i bredniach Adama o przyszłości ich rodziny. Przed odjazdem Kamil poprosi jednak Wernera, żeby zaopiekował się Anitą i Polą.

W 1708 odcinku "M jak miłość" Adam weźmie sobie do serca obietnicę daną przyjacielowi, na którego zawsze mógł liczyć. Tego wieczoru zostanie w domu Gryca do późna, żeby zająć się jego rodziną, wcielając się w rolę zastępczego ojca Poli. - Wujek, kiedy wróci tata? - zacznie niecierpliwić się Pola. - Niedługo, niedługo - zapewni Werner i zaraz potem palnie niewyobrażalną głupotę. - A wiesz, że może się tak zdarzyć, że do mnie też będziesz mówiła "tatusiu"...

- Jak to? Ja już mam przecież jednego tatę - stwierdzi Pola, a Anita w 1708 odcinku "M jak miłość" uzna, że Adam znów coś bredzi od rzeczy, więc nie będzie dociekała o co chodzi. - Nie, no oczywiście... Ale wiesz, są też tacy tatusiowie przyszywani...-pokrętnie wyjaśni Werner, słowem nie wspominając, że związał się z matką Poli.

Aaa, trochę jak Anitka jest moją przyszywaną mamą!  - doda córka Kamila.

M jak miłość odcinek 1708 ZWIASTUN. Wypadek Andrzeja na Ukrainie! Kamil dostanie straszne wieści o Budzyńskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany