M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Piotrek pomoże Pawłowi znaleźć oprawcę Basi! Nie będą czekali na policję

2023-02-07 10:48

W 1708 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 13.02.2023 o 20.55 w TVP2) Basia (Gabriela Raczyńska) po brutalnym ataku Filipa (Kacper Zalewski) pogrąży się w cierpieniu, a Paweł (Rafał Mroczek) nie będzie mógł na to spokojnie patrzeć. Zduński obieca przybranej córce, że za wszelką cenę dorwie jej oprawcę i osobiście się z nim rozprawi. W 1708 odcinku "M jak miłość" Paweł poprosi Piotrka (Marcin Mroczek) o pomoc w odnalezieniu drania, którego wciąż nie uda się załapać policji. Oczywiście, Zduński nie odmówi bratu, przez co w głowie Franki (Dominika Kachlik) pojawią się najczarniejsze myśli... Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" Basia pogrąży się w traumie po brutalnym ataku Filipa w lesie. Zduńska nie będzie chciała skorzystać z pomocy psychologa, a sytuacji nie uspokoi nawet przyjazd jej matki Ali (Olga Frycz), która osobiście przyleci z Londynu, aby wesprzeć córkę w najgorszym momencie. Tyle, że ich stosunki wciąż będą napięte, przez co jej wizyta niewiele zdziała, gdyż Basia zdecydowanie lepiej będzie czuła się w towarzystwie Franki i Pawła. Wówczas w 1708 odcinku "M jak miłość" zdesperowany Zduński już nie będzie wiedział, co robić, gdyż Marcinowi nie uda się jeszcze nic ustalić w sprawie oprawcy jego przybranej córki, z kolei policji wciąż nie uda się odnaleźć drania, który bezkarnie będzie chodził po ulicach! Pewnym będzie tylko jedno, że nie może tego tak zostawić!

W 1708 odcinku "M jak miłość" Paweł wciąż będzie pocieszał załamaną Basię i obieca jej, że zrobi wszystko, aby odnaleźć chłopaka, który ją tak skrzywdził. Tym bardziej, że Jasiek (Stanisław Dusza) doniesie mu o dziwnej sytuacji z udziałem ukochanej, która o mały włos nie dostanie zawału na widok kuriera! Wtedy Zduński zda sobie sprawę, że nie może bezczynnie siedzieć z założonymi rękami i czekać na działania policji, które nie przynoszą żadnych rezultatów. W 1708 odcinku "M jak miłość" Paweł postanowi osobiście dorwać drania, a o pomoc w jego odnalezieniu zwróci się do Piotrka, licząc na to, że bratu uda się ustalić coś nowego...

- Zrobiłem w tej sprawie, co mogłem i... doszedłem do ściany. Nie wiem, co dalej.... A Baśka... próbuje trzymać fason, ale ja widzę, jak ona to wszystko przeżywa... Ona cierpi, a ten sukinsyn chodzi sobie wolno... - cytuje jego słowa swiatseriali.interia.pl.

Początkowo w 1708 odcinku "M jak miłość" Piotrek podejdzie do sprawy ostrożnie i podpyta brata o działania policji i Marcina, jednak im nie uda się ustalić nic nowego. Zduński wyjaśni mu, że w tej sytuacji czas działa tylko na ich niekorzyść, w związku z czym prawnik oczywiście zgodzi się mu pomóc!

- A co policja? - zapyta Piotrek.

- No co? Prowadzą śledztwo... Marcin też działa, ale na razie nic z tego nie wynika... A ja nie mogę czekać z założonymi rękami, kiedy wiem, że z dnia na dzień szanse na dorwanie gnoja maleją... Nie wiem, może ty coś wymyślisz? Pomóż mi go znaleźć - poprosi Paweł.

- Dobra, w porządku... Zaczniemy od spotkania z Marcinem. Musimy ustalić jakiś sensowny plan działania i zobaczyć, jakie mamy możliwości... - zadecyduje.

- Dzięki. Wiedziałem, że mogę na ciebie liczyć - ucieszy się.

Jednak Franka w 1708 odcinku "M jak miłość" wcale nie będzie zadowolona ze współpracy Zduńskich. W głowie góralki już pojawią się najczarniejsze myśli, szczególnie, że Paweł wpadnie w prawdziwy obłęd i będzie gotowy na wszystko, aby pomścić swoją przybraną córkę...

M jak miłość. Jedyna decyzja Basi przyniesie tragiczne skutki! Do końca życia nie zapomni napadu w lesie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze