M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Ostatnia prośba Anity przed wyjazdem Kamila na Ukrainę. Nie dotrzyma słowa ukochanej? - ZDJĘCIA

2023-02-13 9:04

W 1708 odcinku "M jak miłość" nastąpi pożegnanie Anity (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Bosak). Gryc wyjedzie na wojnę w Ukrainie szukać Andrzeja (Krystian Wieczorek), a Laskowska zacznie drżeć z niepokoju. Przecież istnieje spore prawdopodobieństwo, że Kamil też zaginie lub stanie mu się krzywda! W 1708 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie jednak nieugięty. Zostawi ukochaną i córeczkę Polę (Hanna Nowosielska), ale zanim opuści dom na Deszczowej, usłyszy ostatnią prośbę od Anity. Dotrzyma słowa?

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" Anita i Kamil będą zmuszeni się rozstać. Gryc uzna, że nie ma innego wyjścia niż pojechanie do Ukrainy, by na miejscu szukać i ratować Andrzeja. To właśnie on, jako pierwszy, dowie się o wypadku prawnika. Dostanie telefon od nieznajomego, który podróżował razem z Budzyńskim. Mężczyzna przekaże mu, że autobus uległ wypadkowi, są ranni i ofiary śmiertelne. Ta informacja wstrząśnie Kamilem, bo przecież tylko on będzie wiedział, gdzie naprawdę pojechał Andrzej. Uzna, że nie może dłużej ukrywać tego sekretu i doradzi się Piotrka (Marcin Mroczek), co właściwie ma robić. Zduński zadecyduje, że o wszystkim należy powiedzieć Magdzie (Anna Mucha). 

- A wiesz co ja myślę? Myślę, że tym razem nam Magda nie wybaczy! Musimy jej o tym powiedzieć! Koniec, kropka, nie ma innej opcji! - zadecyduje Zduński. I faktycznie, Magda dowie się o wypadku Andrzeja, a nawet obarczy się winą, a potem Kamil zacznie szykować się do wyjazdu do Ukrainy. 

Czułe pożegnanie Anity i Kamila w 1708 odcinku "M jak miłość" 

Kamil zacznie się pakować, a Anita z trudem zniesie myśl, że ukochany wyjeżdża. Zrozumie, że to dla dobra Andrzeja, że Gryc zachowuje się bohatersko, ale przyjdą jej do głowy czarne scenariusze. Werner (Jacek Kopczyński) pomoże przyjacielowi się spakować i "między wierszami" spróbuje mu przekazać wieści o ciąży Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Adam uzna jednak, że to chyba nienajlepszy moment by zakomunikować, że zostanie ojcem, a przynajmniej Weronika zakomunikuje mu, że to z nim spodziewa się dziecka. Może i lepiej, że Adam w 1708 odcinku "M jak miłość" nie poruszy jednak tego tematu, bo sytuacja będzie i tak skomplikowana. 

- Pola czeka przy samochodzie - powie do ukochanego Anita, która przyjdzie się pożegnać. Laskowskiej polecą łzy, będzie zlękniona, ale Kamil postara się ją uspokoić. Właśnie wtedy padnie ważna prośba. - Wracaj szybko, proszę - szepnie kobieta, a Kamil przytaknie. Czy zdoła dotrzymać obietnicy? Zdradzamy, że e kolejnych odcinkach "M jak miłość" Gryc da z siebie wszystko i wróci do kraju. Andrzeja przetransportują helikopterem, ale jego stan okaże się bardzo poważny. 

M jak miłość. Rozpacz Magdy po wypadku Andrzeja. Wróci do niego jeśli przeżyje!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze