M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Nowe hobby Olka zaszokuje Marcina. Narazi na niebezpieczeństwo siebie i Anetę - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-02-06 12:15

Olek (Maurycy Popiel) w 1707 odcinku "M jak miłość" wymyśli nowy sposób na spędzanie wolnego czasu z Anetą (Ilona Janyst). Lekarz uzna, że brakuje im w życiu adrenaliny, więc wymyśli niebezpieczne hobby. Nawet Marcin (Mikołaj Roznerski) uzna pomysł brata za dość szalony i kontrowersyjny. Aneta w 1707 odcinku "M jak miłość" nie pomyśli, że mąż jest zdolny do takich wymysłów, bo Olek spróbuje ukryć przed nią zaskakującą niespodziankę. Niestety plan mężczyzny nie do końca się powiedzie. Aneta raczej nie zachwyci się hobby.

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Olek wpadnie na szalony pomysł i w 1707 odcinku "M jak miłość" przystąpi do jego realizacji. Sprawi sobie i żonie motor, na którym mieliby jeździć w wolnym czasie. Lekarz uzna, że brakuje im w życiu dreszczyku emocji, więc taka dawka adrenaliny przy jeździe, miałaby załatwić problem. Olek pokaże Marcinowi nowy sprzęt i nawet brat uzna, że to dość kontrowersyjny pomysł.

- Mógłbym go trochę potrzymać u ciebie w garażu? Żebym mógł przygotować Anetkę na tę niespodziankę - rzuci Olek do brata w 1707 odcinku "M jak miłość". - Jaką niespodziankę? - zapyta Marcin. - No... motocykl - wskaże na sprzęt Olek. - To faktycznie, na pewno się ucieszy - sarkastycznie skomentuje Chodakowski, a Szymek (Staś Szczypiński) zauważy, że zakupiony przez wujka sprzęt jest nieco zdezelowany. - Wujek, odpadło - powie maluch i poda Olkowi zepsutą część. - Nic nie odpadło, to jest nie od tego... - od razu rzuci się do tłumaczeń lekarz. 

Aneta doceni pomysł Olka w 1707 odcinku "M jak miłość"? Zacznie robić się podejrzliwa 

Olek postara się urobić Anetę w kwestii nowego hobby, ale nie od razu przyzna się, o co dokładnie mu chodzi. - Może moglibyśmy czasem wprowadzić do naszego nudnego życia trochę szaleństwa, powiew świeżości - stwierdzi. - Czasem tak i w granicach rozsądku, oczywiście - powie Aneta i da do zrozumienia mężowi, że doskonale wie, że ten wpadł na jakiś szalony pomysł. - Miej się na baczności, bo i tak się dowiem - uzna Chodakowska, a mąż nie powie jej, że zakupił stary motocykl. 

Zdradzamy, że plan Olka nie potoczy się po jego myśli. Wręcz przeciwnie, niebawem w "M jak miłość" cwana Aneta zacznie podejrzewać, że mąż coś przed nią ukrywa i może ją zdradzać! Lekarz nie wejdzie w żaden romans, ale nie przyzna się, że chce zabrać partnerkę na niebezpieczną przejażdżkę. Będzie ukrywał motor, ale zapewne prawda i tak wyjdzie na jaw. Można się domyślać, że Marcin ma rację i Anecie może nie spodobać się pomysł nowego hobby, które wymyśli mąż. 

M jak miłość. Niebezpieczne hobby Olka. Przepłaci i jeszcze narazi się Anecie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze