M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1707: Marysia doniesie Marcinowi, że jego małżeństwo z Izą się rozpada. Powie mu o romansie z Radkiem? - ZDJĘCIA

2023-02-02 11:36

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w 1707 odcinku "M jak miłość" zobaczy starania Marcina (Mikołaj Roznerski) o Izę (Adriana Kalska). Nie będzie mogła patrzeć obojętnie na niedoinformowanie Chodakowskiego odnośnie relacji jego ukochanej z Radkiem (Philippe Tłokiński). Po Grabinie i Gródku zaczną krążyć plotki na temat romansu dziennikarza i Izy, a Rogowska nie będzie potrafiła spojrzeć Marcinowi w oczy i udawać, że wszystko w porządku. W 1707 odcinku "M jak miłość" poprosi go na rozmowę. To Rogowska powie detektywowi o romansie Izy?

"M jak miłość" odcinek 1707 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1707 odcinku "M jak miłość" Marysia nie będzie wiedziała, jak zachować się w obecności Marcina. On pomoże jej ze sprawą Tomasz Jędrzejewskiego (Mateusz Dewera), dawnej miłości jej przyjaciółki Mai (Ewa Tucholska), a ona będzie musiała udawać przed nim, że nie zna plotek krążących po Grabinie i Gródku. Pech zechce, że Chodakowski przyjedzie pochwalić się wynikami śledztwa, kiedy Rogowska usłyszy od Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), że Iza i Radek popchnęli swoją relację daleko poza sferę zawodową. 

- Marysiu, muszę ci coś powiedzieć. Odkryłam coś strasznego... Ten młody redaktor, Radek ma chyba na imię, zadurzył się w naszej Izie... - doniesie Zofia Rogowskiej w 1607 odcinku "M jak miłość". - A skąd pani o tym wie? - zapyta się Marysia. - Ja wszystko wiem co się dzieje w moim rewirze! Boję się, czy z tego nie będzie jakiegoś nieszczęścia... Trzeba o tym powiedzieć o tym Marcinowi - powie pewna siebie Kisielowa i doradzi się Marysi, czy lepiej napisać anonim, czy może jednak osobiście. - Pani Zosiu, to nie są w nasze sprawy, lepiej nie wtrącać się do młodych, bo można tylko zaszkodzić (...) - postawi sprawę jasno Rogowska, ale słowa Zosi dadzą jej do myślenia. 

Marysia doniesie Marcinowi o romansie Izy i Radka w "M jak miłość"? 

Rogowska przyuważy Marcina w momencie, w którym detektyw wykona romantyczny gest dla żony i napisze jej na karteczce wyznanie miłości, po czym włoży za wycieraczkę auta. Rogowska zmartwi się, że Chodakowski tak się stara, a ona ma swoje tajemnice... - Trudno jest żyć razem, tak na odległość - zagai Rogowska. Marcin nie będzie świadomy, że Marysia zna plotki na temat romansu jego żony. Da mu do zrozumienia, że coś jest nie tak, ale ostatecznie nie powie Chodakowskiemu o relacji Izy i dziennikarza. Zresztą sam detektyw zorientuje się, że Radek nie gra fair, bo zobaczy z oddali, jak przygląda się jego żonie. Na szczęście w 1707 odcinku "M jak miłość" Kisielowa znów pokaże swój spryt i przebiegłość.

- Pilnuj żony, bo ktoś chce ci ją odebrać - przeczyta wiadomość sms Marcin z nieznanego numeru.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Najnowsze